Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Lehet kezelni?

Mi baja lehet? Lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok:)a tegnap kaptam egy macskát.2 hónapos és ma regge észrevettem,hogy az ürüléke véres kicsit.Aztán megnéztem a fenetékt is és meg van dagadva és véres.Olyan mintha el lenne f*sosodva (más kifejezést nem találtam bocs) lehet ezt itthon kezelni?Állatorvoshoz még nem vihetem mert nincs semmi papirja..faluról hozták.Aggódom érte,lehet ezen segiteni vagy meg fog halni?
2010. febr. 15. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi lehet ez, nem vagyok orvos, és a többiek sem azok szerintem. De azt tudom hogy a "papírokat" az orvos adja tehát akkor nem tudom mire vársz! Vagy talán fajtatiszta és törzskönyve lenne? Ezt nem hiszem az állapota alapján, de ha így lenne akkor az a papír ugyanúgy nem kell ehhez! Az orvos bármilyen állatot megvizsgál ahhoz nem kell semmilyen papír, mert az állat élete a fontos, meg az hogy fizess de rendes orvos még azt is engedi részletre.
2010. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne papír? A macskáknak nincs TB-kártyájuk... Elviszed az orvoshoz, megvizsgálja, beadja a kötelező oltásokat, és arról ad egy oltási naplót. A tünetek talán férgességre utalnak, de persze ez csak tipp.
2010. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen papírja kéne, hogy legyen? Oltási könyvet az orvostól kapsz. Vidd el, a véres hasmenés sosem jelent jót.
2010. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem hasmenés, akkor sem. Lehet, hogy hurutos a bele szegénykének vagy ilyesmi, mindenképp kezelni kéne.
2010. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a fenekén nyílt sebek vannak, akkor belegondoltál abba, hogy mennyi fertőzés kerülhet a véráramába a székletből?! Vérmérgezés garantált! Sürgősen vidd el orvoshoz, mert 90%, hogy belepusztul!

A doki majd megsaccolja a korát, elkéri a TE adataidat és ad majd szükséges papírokat. Egyáltalán nem kellenek papírok, ha meg nincs is még egyetlen oltása sem, akkor mi lenne az oltási könyvében?

Ne haragudj a stílusomért, de ennek a cicusnak sürgős kezelésre van szüksége! Inne távolról, az általad leírtakból súlyos az állapota!


(Ha engedi, akkor addig is, még eléred az orvost törölgesd meg a popóját ÓVATOSAN babapopsitörlő kendővel. Az legalább kitisztítja egy kicsit.)


Gyógyulást a cicának!

2010. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!