Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám. Van esély...

Eltűnt a macskám. Van esély hogy visszajön még?

Figyelt kérdés
Eltűnt a 10 hónapos nőstény cicám 5 napja. Eddig még soha nem tűnt el,nem ment el a házunktól messzire. De most nem találjuk sehol ;-; van esély hogy visszajön még?

2015. márc. 20. 21:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,és ivartalanítva van..
2015. márc. 20. 21:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kandúrom volt, hogy 2-3 hétre eltűnt, remélhetőleg előjön a Tiéd is :)
2015. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem is eltűnt a Sziámi macskám. Pedig jó gazdája voltam.

Erre az a magyarázat, hogy jön a jó idő és beindulnak szerintem érted mire mondom.

Nekem a másik macska volt, hogy 2 hétig nem jött haza. Ez a Sziámi tegnap volt egy hete, hogy eltűnt. Ha két héten belül nem jelentkezik akkor sajnos valahogy fel kell dolgozni. Hidd el nem lesz könnyű. Neked és nekem sem.

Reméljük visszajön.

2015. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) holnap elmegyek az apámmal megkeresni+elmenni a menhelyre
2015. márc. 20. 21:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy sikerrel járunk :P
2015. márc. 20. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Tájékoztass minket az eredményről, szorítunk neked!
2015. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Persze, hogy van rá esély, több mint arra, hogy baleset érte valahol de azért érdemes a környéket bejárni és hívni. Esetleg érdeklődjetek a környékbeliektől. Szerintem csak kezdi bontogatni a szárnyait, pont abban a korban van, az ivartalanítással nem szűnik meg a kíváncsisága és a szabadságvágya sem. Szóval ne keseredj el akár hetek múlva is előkerülhet.
2015. márc. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! ^^ Elmegyek a szomszédokhoz,mert lehet,hogy bezárták őt valahova :/ csak attól félek,hogy egy kutya széttépte,stb..
2015. márc. 21. 08:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos?:(
2015. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!