Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiszökött és elkóborolt a 7...

Doriiisss kérdése:

Kiszökött és elkóborolt a 7 hetes kiscicám. Van rá esély h visszajön?

Figyelt kérdés
Kiszökött a kinti kamrából és elszökött. Kerestük szomszédba mindenhol. Nagyon szeretem. Ilyenkor még megtudják enni a kan macskák? :(
2010. júl. 6. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Jajjjj,még nagyon pici..,nem sok jó sül ki abból ha találkozik egy kan macskával:( Próbáljátok valahol keresni,hivogassátok!Lehet hogy Ő is meg van rémülve szegény!Remélem megkerül^^
2010. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megenni nem de megölhetik
2010. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább kóbor vagy kiengedett kutyák, sas. Keresd ezerrel, ha ma történt, hátha nyomára akadsz. 7 hetesen elég nagy már, de az úttesten óvatlan lehet! Majd írj,ha meglett! Sztem a szobádban tartsd, amíg nem nő fel... Kölyök állatokat nem célszerű magura hagyni, ha van lehetőségük, elkóborolnak...
2010. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kerestem és meghallottam, hogy a szomszédban a román származású gyerekek mondogatják, hogy hűde aranyos. Átszóltam és beszéltem az apjukkal, ő meg azt mondta, hogy nem találtak semmit. Jó beletörődtem, meg csöngött a telefon bementem a házba és mire kinéztem ott volt a cica. Érdekes, hogy megkerült..szóval sztem a szomszédban volt.
2010. júl. 6. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:
keresd mindenhol am. ha kutya megy a közelébe fúj?
2010. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez jó hir!!!!Vigyázz a csöppségre nagyon,hogy most meglett;)
2010. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vigyázok..minden lyukat betömtem, hogy véletlenül se tudjon kijönni. köszönöm a válaszokat. aranyosak vagytok :)
2010. júl. 6. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:
én is nagyon féltem a cicómat, az enyém most olyan 10 hét körül van. már mindenhol járt. most a napokban volt hogy mindenhol kerestük (általában a kutyaólban van, de most nem volt ott). fél óráig kerestük. végül feladtuk és bementünk a házba. pár perc múlva itt nyávogott az ajtóba. mindig jelzi ha hazajön :) nameg ebben a melegben olyan lusta hogy befekszik a bokor árnyékába és oylan jól beleolvad,de az istenért nem jönne oda :D nagyon vigyázz rá, az enyém is kandúr:) örülök hogy meglett
2010. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapos koráig ki se engedem a házból felügyelet nélkül. :D Addig a lakásban garázdálkodnak a kicsik, ha vannak. De már ivartalanítva van a cica, szal nem lesznek édes picinyei. :( Sztem a szobádba is vihenéd. Olyan édesen el tudnak játszani a lakásban. :D
2010. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp ivartalaníttasd, mert nagy gázok lehetnek legközelebb. Meg egyébként is.
2010. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!