Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kaphatta el a macskámat?...

Mi kaphatta el a macskámat? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
sziasztok,1 éves macskám tegnap reggel a jobb hátsó lábára sántítva jött haza, véres volt a lába és a szőr is levolt jőve róla egy kicsit. Bejött,aludt egyet majd mikor délután hazajöttem,hallottam hogy keservesen nyávog. Odamentem,adtam neki enni inni,csak ivott de aztis keveset. Időközben elkezdett úgy remegni mintha fázna,csak akkor nyugodott meg egy kis időre ha simogattam. Ma már inni se iszik,eléggé furcsa pózokban fekszik,de remegni viszont eléggé remeg. Hétfőn tudom csak elvinni állatorvoshoz,hálistennek olyan jó itt a közlekedés. Ha tudnátok mondani 1-2 tippet hogy mit csináljak megköszönném,vagy hogy mi baja lehet.

2015. márc. 21. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

nem ártana ha eltudnád vinni ügyeletre,ha van olyan ismerős aki elvinne.

Fertőtlenítés,kötözés nem ártana és fájdalomcsillapító,gyulladáscsökkentő és antibio is ajánlatos lenne mihamarább.

2015. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,fertőtlenítést már megcsináltam tegnap,ezt kihagytam. Fájdalomcsillapítót inkább nem adnék neki,kitudja milyen vírust vagy fertőzést kaphatott el,nem akarom hogy még ezis rákontrázzon neki.
2015. márc. 21. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Embereknek való gyógyszert SEMMIT ne adj neki. Amit modt tenni tudsz, az a fertőtlenítés. Ha rosszul van, akkor vagy fertőzés (bár egy seb elfertőződése néhány óra alatt még nem nagyon mutat tüneteket), vagy valamit a seben keresztül összeszedett, ami akar veszettség is lehet. Attól, hogy a közlekedés nem megfelelő, ügyeletes orvost felhívhatsz és kérhetsz tőle tanácsot, biztos nem fogja azt momdani, hogy nem válaszolok. Egy telefon meg csak megoldható...
2015. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elvitted orvoshoz?
2015. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!