Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák tényleg látják a...

A macskák tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
érdekelne :D
2010. febr. 16. 19:40
 1/10 anonim válasza:
37%

1 csak a macska tudja mert elvileg ő látja.:D uh sztem kérdezz meg egy macskát.

amugy meg vannak-e szellemek egyátalán?

2010. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
nem sűrűn
2010. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Tudtommal a macskák érzékenyebbek az energiamezőkre (mágneses), ekkor lesznek zavartak, stb. Ezt előszeretettel hívják úgy, hogy látják a szellemeket, de nem látnak többet, mint mi.
2010. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

az igazságot nem tudom csak az egyéni véleményemet tudom mondani. Szerintem látják. Vagy legalábbis én abban hiszek ebben,illetve hogy a rossz szellemek félnek tőlük.

A macskák nagyon titokzatos lények.

2010. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Na akkor nézzük meg macskaszemmel a dolgot :))

Miau...u...u...u... O... O... ÓÓÓÓ!!!!! Egy szellem!!!

:)))

2010. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Viccet félretéve: ha vannak bármilyen nem látható lények, akkor az embernél "primitívebb", a természettől kevésbé eltávolodott lények, mint pl. a macskák valószínűleg jobban érzékelnek ilyeneket, hiszen a természettel "együtt lélegeznek", a természettel harmóniában élnek, ahogy nekünk is kéne. Szerintem nincs különbség a macskák és más állatok között e szempontból, de ki tudja... A népi hiedelem mindenféle furcsa dolgot köt a macskákhoz, nem tudni, hogy ennek van-e alapja vagy nincs, mert azért "butaságok" is vannak a népi hiedelmek között éppúgy, mint nagyon hasznos dolgok szerintem. De erre a kérdésre ember nem tud válaszolni, ezért mertem elviccelni a dolgot. Szóval tudományos meg mindenféle szempontból körüljárva, akárhogy is, az maradt, hogy meg kéne interjúvolni a macskákat... :)

20.00-ás

2010. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
gyakran megfigyeltem,h ha a macskammal vagyok a szobaban,nincs semmi mozgas,csend van,gyakran riadtan szokott viselkedni,figyelni olyan pontokba,ahol meg a legy sem zummog,meg ehhez hasonlok,felriad,kiszalad a szobabol..
2010. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, illetve biztosat nem tudhatok, de az én macskám sokszor nézett mellém. Az nagyon ilyesztő. Nem bandzsa, vagy ilyesmi, de sokszor volt úgy, hogy ült velem szemben, és hol rám nézett, hol közvetlen mellém. Akkor rákérdeztem mi van cica? és én is magam mellé néztem, erre ő megint mellém nézett. Szóval elég rémisztő volt.
2010. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szia!

én a legelső oldalon adtam választ egy ilyesmi jellegű kérdésre. "Szerintetek mi lehet ott?" azt hiszem ez volt a címe... olvasd el. nekem jártak vissza a nagyszüleim és édesapám amit a macskám látott. bővebben ott megtalálod.

2010. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Evangeline válasza:
100%

na sziasztok elég régi a kérdés de remélem elolvasod:) az én családom ugymond látó, engem a hideg kiráz tőlle.

nem tagadom,de nem is fogadom el a szellemek létezését. A keresztanyám az aki leginkább látja a szellemeket, de miután gyerekeik születtek megpróbálta kizárni magából a dolgokat. Sokat költözködtek és én ezt nem igazán értettem.

Szinte minden nyarat nálluk töltöttem és élveztem. Egyszer egy nagyon szép felújított házba költöztek és abban a városban nyitottak diszkót és otthon hagytak engem a kicsikkel. Az unokahugom 4, az unokaöcsém 2 éves volt. Az unokaöcsémet lefektettem aludni és a kislány miközben mosogattam ott rajzolgatott az asztalnál.Mikor végeztem leültem olvasni és megnéztem a rajzát. A szobáját rajzolta le és egy embert akinek nem volt arca. Nem akartam felzaklatni ezért csak megdicsértem a rajzát.

Mikor hazajöttek a keresztszüleim elmondtam nekik és leültettek beszélgetni. Akkor mondták el, h sok látó volt már a családunkban és én csak azért nem tudok és érzek ilyeneket, mert az anyám nem hisz benne és nem szoktam hozzá. Elmondták h mikor odaköltöztek Lili egyedül akart aludni, de pár nap után egyre hamarabb ment át hozzájuk és egyszer azt mondta,h a játékai nem akarják,h ott aludjon aztán azt is elmondta h egy férfit látott akinek kötél volt a nyakában és megsimogatta a hátát,h aludjon nyugodtan.

Egy férfi lakott ott azelőtt aki felakasztotta magát mindmáig ismeretlen okokból. Éjeli 2 óra körül. a kutya pedig minden éjjel 2 óra tájékában torkaszakadtából ugatni kezedet.

Na ebből csak azt akartam kihozni,h a macskám Thomaso mindig velem jön. Én Lilivel aludtam egy szobába és a cicám nem volt hajlandó aludni csak körbe körbe járkált a szobában és nyávogot és felborzolta a szőrét, pedig általában mellém bújt és aludt még idegen helyen is.

A legfurcsább az volt mikor egyedül voltam ott és úgy döntöttem veszek egy forró fürdőt. A fürdőszobát a kamra helyére építették és onnan indult a feljáró a padlásra. A cicám imád hízelkedni és szinte mindig úgy viselkedik az emberek közelében,mint egy kiskutya.

Ültem a kádban és zenét hallgattam.Furcsa érzésem volt,mintha figyelt volna valaki,de azt hittem csak paranoia és nem törödtem az érzéssel. A cicám mindig bejön mikor fürdök és leült a ruháim közelébe. Már éppen szálltam volna ki mikor Thomaso hirtelen felpattant és odaszaladt a lépcsőhöz.Aztán mint akit hívnak felrohant a lépcsőn és elkezdett hízelkedni valakinek. A vér megfagyott az ereimben. Tudjátok amikor a cicáknak simogatják a hátát azok behomorítják,na az én cicám is pontosan ezt csinálna és közben dörgölőzött.

Én teljesen megfeledkeztem a szellemes storyról és akkor minden eszembe jutott.

Felkaptam a törölközőt és kirohantam. A keresztszüleim nyugtatgattak mikor hazaértek,de csak nagysokára voltam hajlandó megnyugodni.Thomaso még mindig ott ült a lépcsőn és mikor magamhoz akartam, hívni úgy nézett rám, mint aki nem érti miért nem hagyom, hogy kényeztessék.

Azóta is járok hozzájuk,de mindig szólok nekik, h figyelmeztessenek ha valaki elhalálozott ott nem akarok több ilyen élményt:)

Mikor legközelebb is olyan helyre költöztek ahol meghalt valaki az én cicám is csinált olyat, h csak bámult egy pontra és hizelkedett. Ilyenkor visszahívom és átmegyek egy másik szobába...

2012. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!