Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A macskák tényleg látják a...

A macskák tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 22:37
1 2
 1/20 Tom Benko ***** válasza:
83%
Nem. Senki sem látja a szellemeket, mert nem léteznek.
2011. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
Igen. A kutyák is.
2011. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Még senkinek sem tudták elmondani, hogy így van-e, vagy sem. Akik pedig ezt mondják, hiszik, azok bármit is mondhatnak, mert a macskák sohasem fogják megcáfolni, vagy megerősíteni. Tehát, hogy ide illően foglaljam össze: ez egy ördögi kör.
2011. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Utolsónál a pont. Tény, hogy a macskák érdekes és titokzatos lények, de ezzel nem feltétlenül jár együtt, hogy a szellemeket is látják. Ezt csak ők tudnák megmondani biztosan nekünk. Mivel azonban nincs olyan kommunikációs csatorna, amin keresztül egy ember és egy macska úgy társalogjon, ahogy az emberek egymás között, így nem mehetünk biztosra, tehát a kérdésre nincs pontos válasz.
2011. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

o.O"


Na tehát: Bebizonyították hogy a macskáknak érzékeny a szeme, és egy porszemre is odafigyelnek, ebből adódóan jön az a "titokzatos" nézelődésük!


Gondolj bele ha minden szellemet látnának, nézzük csak hány ember halt már meg a földön, NAGYON NAGYON SOK! Vedd úgy hogy a föld az tömör szellemekből állnak, akkor a macskák meg is bolondulnának!


Meg!!! A macskák látják a (bocsának nem pontosan tudom) Hőhullámokat?? És arra szoktak odafigyelni!


Igaz egyszer régebben, nekem is volt macskám, és mindha valaki után ment volna, olyan figyelmesen tekintgatatt fel miközbe sétált "mellette" kb olyan magasra nézett mint egy átlag ember szeme ahol van... de ez lehetett akár egy hullám...

2011. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Én borzalmas szkeptikus vagyok.

De ennek ellenére történt egyszer, hogy este kint ültem a teraszon, sírtam mint az állat, mivel akkor halt meg édesapám 2 hónapja. A cicám leült elém, és nézett mellém fölfelé meredten.

Ciccegtem neki, csettintgettem, de egyszerűen csak bámulta azt a pontot, csak akkor figyelt rám, mikor megböktem, hogy "hééé hahóóó" Akkor arrébb ment és folytatta a bámulást ugyanazon a ponton.


Ez az eset érdekes volt, de én akkor sem hiszek benne.

Viszont tényleg az sincs bebizonyítva, hogy látják, de az sem, hogy nem. Szóval ez a szellem téma a macskáktól függetlenül is mindig vitatéma lesz. Mindenkinek van, és lesz is egy álláspontja, és az ellenkezőjéről sem az egyik fél, sem a másik fél nem tud meggyőzni senkit!


23l

2011. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Amióta meghalt végre az alkesz szomszédom, a macskám feltűnően sokat bámulja azt a falat, amelyik az öreg lakása felőli oldalon van.

Ha esetleg mégis léteznének szellemek, remélem a vén gec1 nem fog visszajárni kisérteni...

2011. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4%
Minden állat érzi őket
2011. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskáim tuti nem látják. Viszont a rossz szándékot igen, élő embereken.
2011. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Sőt, a macskák még a repülő spagettiszörnyet is látják!
2011. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!