Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A macskák látják a szellemeket...

A macskák látják a szellemeket. Van ebben igazság?

Figyelt kérdés

Én ezt így hallottam. Nem tudom, hogy igaz-e.


Mindenesetre a macskám sokat ül a tükör előtt, csak bambul előre, és csak néz a tükörbe, és van, hogymozgatja a fülét. De képes 10-20 percig mozdulatlanul maradni, és bámulni a tükröt.

Néha meg összerezzen, lesunnya a fülét, és bámul tovább.


2010. dec. 27. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
jaj...nem!
2010. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezt teljes pontosaggal nem tudom.De teny es valo hogy a macskaknak nagyon jo a szemuk,nekem is van egy macsekom sokszor ertelmetlenul vegez dolgokat Pl:nez folyamatosan egy helyet ahol en semmit se latok.Sajnos azt nem lehet tudni h o mit lat amit mi nem.
2010. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
És meg is eszik!
2010. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Néz ki a fejéből. Ilyet ember is szokott
2010. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nálam a macskám egyszer ment végig a házban, és nézett fel közbe a plafonra, mintha látott volna valamit ott.
2010. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%-ra nemtudnám én sem kijelenteni, hogy igen látják, viszont az igaz, hogy a macskák nagyon különlegesek ebből az okból (is), szerintem igen látják a szellemeket stb..., mint pl.: a kisgyermekek is látják őket elvileg...
2010. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
jah, persze.. es 9 eletuk is van :D
2010. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Bocs, hogy válaszban, még 1 kérdés...

DE MINEK JÖN IDE OLYAN, AKI HITETLEN, ÉS NEM ÉRDEKLI AZ ILYESMI???-húzz el, a kérdezőt sem érdekli szerintem a te kicsinyes viselkedésed, szánalmas vagy...

2010. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Jaewy ***** válasza:

Én ebbe a macska dologba 65%-nál tartok...elmondom miért.

Elösször is a tükör: A tükröt azért is nézheti mozdulatlanul mert végül is saját magát látja benne.(fura neki)

Másodszor: A plafont bámulhatja azért is mert esetleg egy bogár,rovar van ott,ugyan is a macskáknak ijen téren nagyon jó a látása.

Harmadszor: Valamennyire még is csak hiszek a dologba hiába van mindenre logikus válasz ugyan is pár éve mikor még a szüleimmel laktam a családi házban volt egy macskánk (kismacska volt, csak úgy beszegődött hozzánk) és mikor elösszőr beengedtük a lakásba még eléggé félt (ez egyértelmű, hiszen új volt neki az egész)de mikor már megszokta elindult a felfedező útjára.Nagyon szelid macska volt mindig ott volt ahol az emberek.Na pont ezért volt fura a dolog ami történt, ugyan is télleg mindig ott volt ahol az emberek ha meg nem volt otthon senki akkor csak a kosarába aludt.Na de szóval 1nap mikor mentem haza nem találtam sehol a macskát.Felmentem az emeletre (emeletes házunk volt) és ott volt a macska a szobámba és állt a falnál és dorombolt.Az érdekes ebben az hogy egyébként én régebben mikor még kissrác voltam hallottam hangokat abban a szobába meg ilyesmiket csak ahogy felnőttem már nem hittem nagyon a szellemekbe.

2010. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szóval jaewy te azért hiszel a szellemekben, mert a macskád elkezdett dorombolni egy szobában. gratulálok... :D
2010. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!