Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A hülye macska a takaró alatt...

A hülye macska a takaró alatt akar aludni, a lábamhoz simulva. Nem fog megfulladni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 02:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy feküdne ott nyugodtan míg megfullad. Az kissé életellenes lenne xD Szerintem nyugodtan próbáld ki. Majd kimászik ha nem jó neki.
2010. febr. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk minden délutáni sziesztáját egy takaró alatt tölti:)
2010. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye csak szeret téged!!

Ha nem jó vagy megunja úgyis kimászik!

Biztos nem fullad meg!!

2010. febr. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is szeret a takaró alatt bújkálni. Sokszor én is aggódtam nehogy megfulladjon , ezért kicsit felhajtom a takarót hogy jusson be levegő. De megfulladni biztos nem fulladna meg amúgy sem.
2010. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám is ott alszik, eddig nem volt semmi gond, ki tud mászni
2010. febr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk ágyazás előtt 1 órával már toporog: az a hülye szokása van, hogy le kell takarni a lepedővel, s míg a filmet nézzük, jót szunyál alatta. Minden áldott nap.Egyszer ismerőseim elmentek nyaralni. Vállaltam, hogy őrzöm a lakást, etetem a macskát, aki egyébként rám sem rántott egész nap. Egyik éjjel arra ébredtem, hogy mászik a takaró alá. A frász majd kitört. Gondolom, megunta az önkéntes száműzetést, mert a gazdi szerint rendszeresen a takaró alatt aludt. Tehát no para!
2010. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém hajnaltájt szokott bekéretőzni a takaró alá, addig dagasztja a takarót a fejem mellett dorombolva, amíg meg nem emelem hogy bebújjon. Akkor mellémgömbölyödik, de kb. negyed óra elég neki, mert utána kimászik.
2010. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Dehogy. :) Az enyém elég sokat szunyál takaró vagy lepedő alatt. Tök édes, mikor bebújik, és csak az orra kukucskál ki, vagy a mellső lábaival kapkod utánam. Az is elég mókás, mikor a lepedő alatt alszik, de baja nem lesz tőle, ne aggódj. Ki tud mászni. :)
2010. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
hát én is szívesen hagynám hogy ott maradjon, de ez egy nagy dunyha plusz azon egy végkonyabb polár takaró... ez alatt tuti nem kap levegőt... ez nem egy vékonyka lepedő. persze ki tudja, mennyi levegő kell neki... tudom, hogy a macska se hülye, de néha megtörténik a baj, és amilyen lúzer vagyok, tuti, hogy nálam fulladna meg a macska, ha létezne ilyen :S
2010. febr. 17. 09:30
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne gyárts magadnak feleslegesen problémákat! :D A macsek ügyes állat, igazi kis túlélő. Azon kívül ha valahol veszélyt érez, akkor nem csinálja. Szóval ne aggódj, hadd aludjon ott. :) Ha nincs levegője, úgyis kimászik. Olyan nincs, hogy ne tudna. Ami bement, ki is kell jönnie. :D És mint mondtam, nagyon ügyes állat. De ha nagyon félsz, időnként nézz be rá, és engedj neki friss levegőt. :) (A kommented előtt író voltam)
2010. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!