Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A hülye macska a takaró alatt...

A hülye macska a takaró alatt akar aludni, a lábamhoz simulva. Nem fog megfulladni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 02:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az enyém is szeret a takaró alatt aludni, a lábamhoz simulva, szereti a meleget. Ha megunja, előbújik és elterül a földön hűsölni. :) Nyugi, van ezeknek eszük...! :)
2010. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld meg egy kicsit elzárni az útját! Megtapasztalod, micsoda erő van benne, hogy küzd a meneküléséért, ha úgy ítéli meg, hogy vészes a helyzet.:)
2010. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

szia!gyerekkoromban az öcsém mindig a dunyha alá vette a macskát.aztán hol a macska fingott, hol az öcsém.ha a macska volt a dunyha emelkedett és a cicc röpült, ha az öcsém volt a macs mint a rakéta, menekült.

úgy, hogy tudják mikor elég nekik.

2010. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) hát akkor majd ott hagyom... csak ilyenkor én is aludnék, és egyszerűen félek elaludni :S de tegnap megoldotta, a helyzetet: megvártam am íg elalszik, jól bekómált, és utána egy előre előkészített kis pléd kuckóba raktam a fejem mellé :) ott is maradt amíg fel nem keltem... azaz még három óráig :S
2010. febr. 17. 11:59
 15/20 anonim ***** válasza:
Az én kandúrkám is állandóan a takaró alatt alszik.
2010. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ne aggódj úgyis 9 élete van...:D
2010. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
kitaláltam, hogy mikor rendesen elalszik a takaró alatt vagy rajtam, akkor óvatosan át tudom tenni egy plédből készült kuckóba magam mellé. szépen betakargatom, és ott maradt reggelig :)
2010. febr. 18. 17:01
 18/20 anonim válasza:

Nem fog megfulladni :)

az én pici yorkiem is a lábamhoz bújva alszik és még mindig él ;)

2010. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
Nem hülye macska, max kanos és megakar baszni azért fekszik a takaród alá tekis butus:D
2010. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Domovoy válasza:

A macska megfulladni? :O

Az soha! Alapból 9 élete van.

Másrészt, a vizet is nagyon jól bírja. Majd fél órát kibír a víz alatt. Utána már nem igen. De egy nagy mosásra azért ne rakd be.

2010. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!