Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mossam ki? Egy macska a...

Hogy mossam ki? Egy macska a pincében lévő mózesünkbe járt aludni, most jön a kisbaba, hány fokon moshatom a szivacsos huzatot hogy ne legyen baja, de azért steril legyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

őszintén én kidobnám a szivacsot mert abba beette magát a kórokozó ..

a huzatot 90C-on -ha pamut- legalább kétszer!

2010. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Abba van belevarrva a biztonsági öv meg minden,ugyhogy nemtudom akkor mivel lehetne pótolni
2010. aug. 9. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
tisztítóba vidd sztem, ott tuti megoldják a sterilizálást.
2010. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
én is kidobnám
2010. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én a miénket anno gőzgéppel nyomattam át. a szivacsot is, nem lett baja. a pántokat, öveket is lehet. attól teljesen steril lesz, utána még jól kimostam kézzel és ennyi. semmi gond nem volt vele.
2010. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tééényleg!!Van az a forró gőzölő izénk amit reklámoznak!Akkor attól nem ugrana össze a szivacs,vagy valami?Szerintetek az jó lenne?
2010. aug. 9. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
a műanyag szivacs lehet, hogy összeugrik, de a milyénkben nem az volt és az bírta. amúgy kiságyszivacsunk volt műanyag, sokáig padláson tárolták, én azt domestossal mostam ki, aztán több napig áztattam és mostam át kézzel, mosószerrel. mire kiszáradt teljesen elment a szaga. úgyis huzat került rá.
2010. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kétszer mosd ki 90 fokon és ecetes vízzel öblíts, majd még a gőzölőssel is átmehetsz:)Nem kell azt kidobni ha még jó:))Legközelebb,meg csomagoljátok be nagyon ^^
2010. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Öntöttem bele Vanisht,állitolag elpusztitja a baktériumok 99%át...40 fokra tettem,aztán utána kipróbálom azt a forró gőzös cuccot,ha nem válik be még mindig kidobhatom...köszi.

Hülye macska.besurrant az ablaknál valami résen,amiről nem is tudtunk,és ott aludt a jó melegben a télen,legalább egy hétig mire észrevettük...

2010. aug. 9. 19:08
 10/11 A kérdező kommentje:
Amugy uj,százezres babakocsi,azért nem volt elcsomagolva mert a nagylány novemberben nőtte ki,decemberben szokott bele a macska,és akkor még nem akartuk eltenni,hátha autóval megyunk vele valahova ahol fektetni akarjuk.A fene gondolta hogy a nyáron már a huginak mosom...:-)
2010. aug. 9. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!