Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennél kutyát vagy macskát?

Ennél kutyát vagy macskát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 09:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem idióta kérdés, mint ahogy az egyik válaszadó írta, hiszen máshol olyan természetes, hogy megeszik a kutyáét, mint nálunk a csirkét. Indiában meg azon akadnának fenn, ha marhahúst ennénk előttük.

A válaszom mindenesetre részben nem. Mivel nem vagyok rászorulva, és nekem a kutya meg a cica szeretgetni való kedvenc (ahogy a nyúl is az, épp ezért én csak nézem, míg anyósomék eszik), itthon meg sem kóstolnám. Ha viszont külföldön megkínálnának vele, nem biztos, hogy elutasítanám. Vagy lehet, hogy azt sem tudnám, mit eszek. :O

2010. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
52%
Semmi esetben sem!
2010. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
70%
Normális ember nem csinál ilyet! még nyulat sem...
2010. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez nem egy egyszeru "Nem!"-el elintezheto kerdes.

Tegyuk fel, akarhol a vilagban megkinalnanak macskahussal. Siman elfogadnam, mert attol hogy jatszom a tulcivilizaltat, attol nem fog feltamadni a macsek. Ugyanez igaz a kutyaevesre is.

De hogy mondjuk egyszercsak gondoljak egyet, es megegyem a macskaimat? Talan ha olyan allapotba lennek, hogy a csaladom is megegyem. Addig nem.

A kutyamra (barmilyen idegesito neha) is ugyanez vonatkozik.

2010. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
51%
Hogy lehet ilyet kérdezni?Normális ember NEM ESZIK SE KUTYÁT SE MACSKÁT!!!!!
2010. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
20%
Macskát nem.
2010. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
76%

Én megkóstolnám, de csak ha kutyát/macskát fogyasztó kultúrában járnék. Ez egyébként kb olyan kérdés, h megennéd e csirkét, az őzet, a nyulat, a kacsát, a patkányt vagy bocit vagy tengerimalacot stb. Az ember mindenevővé vált az evolúció során, nem lehet elítélni ha húst eszik, mindegy, h az milyen állatból származik. Van aki embert eszik (kannibálok). Az jobb?


Egyébként álszentnek tartok sok-sok embert, hiszen szeretik a húst, de közben elítélik azt, aki megöli az állatot... Meg "jaj, szegény kisboci, kisbari, meg fogják őket ölni" aztán meg eszik a fincsi kis medium báránybordát... Na az ilyentől hányni tudnék. Én is valamelyest ennek tartom magam, mert nem lenne szívem megölni az állatot, de ennek fejében nem sajnálkozok látványosan, hogy jaj, szegénykék, miközben eszem a jó kis pörköltet... Bocs, h kicsit eltértem a tárgytól! :D

2010. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok, még csak annyit, h az ölés alatt nem azt értem, h tapsikolok, ha valaki kínhalálba kényszerít egy jószágot, mindegy h kutya, disznó vagy csak egy kisegér, hanem a kultúrált, élelmezési (esetleg/és egyéb) célból levágott állatokra gondolok. (pl nagyi levágja a tyúkot, az indián a bölényt, az eszkimó a fókát.) Apropó! Fókát ennétek?
2010. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
39%
Hülyének nézel ??? Az hülye aki kutyát eszik !! Fúúújjjj !!! Szerintem az íze sem túl jó !!! De ha kínai vagy akkor elfogadható !!
2010. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem miért kell mindenkit lehurrogni aki azt mondja enne.

Én nem támogatom ezt a dolgot ugyanúgy ahogy lovat sem eszem mégis sokan vannak akik igen francia országban igazi ínyencségnek számít és magyar országon is hagyománya van a lóhús fogyasztásának. Az nem szörnyű?


Az igazán sajnálatos az , hogy olyan helyeket ahol kutyát fogyasztanak az állatokat rettenetes körülmények között tartják.Az hogy megölik őket.. ugyan már?! Tudjátok, hogy nálunk hány ezer kutyát altatnak el évente a felelőtlen gazdik meg a szaporítók miatt? Mégse bélyegezzük meg ezeket az embereket pedig ugyanúgy ölnek csak nem eszik meg aztán az állatot. De a halál az halál.


Azok meg akik azt mondják, hogy nem ennének kutyát/macskát akkor sem ha az éhenhalás szélén állnának....Ó jesszusom ugyan már!! Ez annyira tipikus! Ilyet csak az mond aki sohasem volt még igazán éhes. Az a jópár éve történt repülőbaleset amikor a túlélők megették a halott társaikat (amíg várták hogy megmentsék őket) nem ékes példa arra mire képes az éhség a létfenntartási ösztön? Gondoljátok ha lett volna ott egy kutya azt később eszik meg mint az emberi tetemeket?


Én ha tudomásom van róla hogy ami előttem van az kutya/macska/lóhús akkor nem eszem meg , még akkor sem ha éppen kínában vagyok nyaralni, de ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy az életem a tét akkor megenném ezeket az állatokat is.

2010. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!