Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaphatok el gombás fertőzést...

Kaphatok el gombás fertőzést a macskámtol?

Figyelt kérdés
Szerintem gombás fertőzés meg nem vagyok benne biztos mert holnap viszem állatorvoshoz. Valami fekete dolog jön ki a mancsából es feher a vége ha piszkálom akkor elhúzza a mancsát de nem nyávog szóval nem tudom faj-e neki. Fertőző lehet ?
2015. márc. 30. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A bőrgombát elvileg átterjedhet macskától emberre, de amit te írsz, az szerintem nem gomba, bár elképzelni sem tudom a leírásod alapján.

[link]

2015. márc. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En sem tudom mi az meg soha nem volt neki es macskám is ő az első ezért nem is tudom rendesen elmagyarázi. A rózsaszín részből a mancsabol az első két lábán valami fekete lóg ki de fehér a vége es megnéztem közelebbről, nem csak valami rá ragadt hanem rendesen a tappancsbol jön ki. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni sajnos mert nem tudom mi az csak azt tudom mondani amit látok. Köszönöm a választ es a linket.
2015. márc. 30. 03:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem gomba lesz, mindenesetre jól teszed, ha elviszed szegényt dokihoz.
2015. márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most néztem meg lejött neki az a fekete valami es most látom hogy szerintem fel sértette es az ver volt de nem tudom mert volt fekete. Szerintem most mar faj is neki mert elég furán viselkedik meg sokkal többet nyávog mint szokott. Itt hajnali 2 van de reggel az lesz az első viszem orvoshoz. Köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 30. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alvadt vér fekete egyébként, de az nem hiszem, hogy ki tudna lógni a talpából. Már ha a talppárnából lógott ki. De úgy lógott ki belőle, mint egy kukac vagy egy cérna?
2015. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!