Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica mennyire birja a...

Kiscica mennyire birja a hangos zenet/eros illatokat?

Figyelt kérdés
Szombaton erkezik hozzam egy kis karthauzi 8hetes cica, mindennel felkeszultem, de azt nem tudom hogy mennyire birja a hangos zenet, eleg sokat hallgatok, es mindenfelet, nekem ez letelem, szukseges a mindennapokhoz, masik dolog sokat vizipipazok itthon, aminek(szerintem) eleg eros illata van. Kerdes az hogy ezeket mennyire fogja birni? Van valami tanacsesetleg?
2010. febr. 17. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Egy kiscicának a hevy metál a lételeme, és ha időben rászokatod a vizipipára, semmi gond nem lesz!
2010. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt,hogy megijedt a cica a hangos zenétől és ki akart menni. Viszont a mostani cicáim már megszokták és nyugodtan alszanak az ágyon hangos zene mellett. Az illatokkal semmi bajuk, nem zavarja őket. Az én tapasztalataim alapján.
2010. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én tavasszal kaptam egy macskát. Az osztálytársamtól. Deő messze lakott, így hát csak úgy tudta megoldani hogy vonattal elhozta az utolsó napon az iskolába, amikor már csak ilyen szórakoztató programok voltak. Többek között karaoke, én is nézem, közben macska aludt a kezemben. Nem érdekelte. Persze nem a teremben voltam, hanem az csak az ajtóban de úgy is elég hangos volt. Még csak 6 hetes volt a macska. Szóval képes kibírni, de attól függ hogy milyenek a tapasztalatai.

De szerintem nem kérdés hogy mindegyikről lemondasz kis mértékben ha a macskát zavarja.

2010. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elso: buz! e vagy?

Masodik/harmadik: koszi, szoval szoktatas kerdese az egesz, nyilvan ha szegeny mar az ajtot kaparja valamit tenni kell, csak fel akarok keszulni h kb mirol kel lemondani :) zene azert megy mert ha lekapcsolom,teljesen leallok, zene nelkul csak punnyadok meg alandoan elbambulok,nemtudok semmi erdemlegeset alkotni. Vigyazni fogok ra (: Azert anyammal szemben jo indok lesz hogy a sok hulye fustolobol visszavegyen ^^

2010. febr. 17. 23:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lételemem a zene de mióta macskám van visszább vettem.Mert ő nagyjából 10* olyan hangosan hallja,és így van ez az illatokkal is.Megszokja persze de nem igen kellemes neki.A gyümölcsös és füszeres illatokat utálják.
2010. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleinte vegyél vissza belőle később meg már aludni fog a zene mellett. Én is mindig így csinálom, eleinte visszább veszek, aztán később normálisan hallgatom. mondjuk nem tudom milyen hangosra gondolsz, én már pár éve csak magamnak hallgatom a zenét, nem bömböltetem mindenki örömére, és ugyanolyan jó.
2010. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!