Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valakinek van ötlete hogyan...

Valakinek van ötlete hogyan csepegtessem be a macskám fülét?

Figyelt kérdés
Nem engedi, hogy be csepegtessem a fülét, ha nem csepegtetem kivakarja. Az állatorvosnak hagyta, mert töle félt. Én hiába fogom le, nem engedi. Ki ugrik a kezemből, kapar, harap, nyávog. Valakinek van valami hasznos tanácsa mit tudok tenni? :D
2015. ápr. 9. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
2 ügyes ember. 1 nagyobb törölköző, bármi, amibe bele lehet a cicát tekerni. 1 ember tartja, 1 pedig csepegtet.
2015. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igy próbáltuk, de addig ficánkolt amig ki nem bujt :/
2015. ápr. 9. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Rendesen belecsavarod(a torolkozobe) (nem baj, ha picit szoros, nem masfel oras mutetre keszulsz, hanem egy ~10mp-es csepegtetesre), belecsepegtetsz, es hagyod, hogy menjen. A lenyeg a gyorsasag, a hatarozottsag.
2015. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A törölközős dolog is jó, de lehet, hogy jobb lenne, ha csak határozottan megfognád a grabancát (nyakánál), talán akkor megáll. Ezzel kevésbé ijesztenél rá.

De kellhet egy második ember is.

2015. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sajnos már mindenhogy próbáltam. raktam rá törülközőt, kabátot. Egyedül, ketten próbáltuk lefogni és nem engedi. ahogy a füléhez érek egyből ki akar szökni, vagy lehajtja a fülét, hogy ne tudjak hozzá férni :( az orvos meg biztos hülyének nézne, ha mindennap vinném csepegtetni a fülét és ugye az pénzbe is kerül... :D
2015. ápr. 10. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Határozottság, ha mondd ez neked valamit.

Hány kilós az a maccs, hogy egy felnőtt ember nem bír vele? Ha lehajtja a fülét, akkor fel kell emelni.

2015. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :P Beugorjak naponta megcsinalni a fulet?
2015. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Hiaba vagyok hatarozott, ha fel es kimaszik. Mar azon gondolkozom, hogy veszek tojas likort hatha szereti es kicsit megenyhul :D
2015. ápr. 10. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Tojas likort ne, ha nagyon nem megy, akkor allatorvostol kerj neki nyugtatot.

(Feltetelezem, a alkohol nyugtato hatasa miatt emlitetted, de az nagyon artalmas a macskakra)

2015. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én mást nem tudok. Akkor tényleg marad a nyugtató vagy a doki...
2015. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!