Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki veszi meg a drága macskaele...

Ki veszi meg a drága macskaeledeleket?

Figyelt kérdés
A macskaeledelek egységára mindig 50-60%-kal drágább, mint a kutyaeledeleké, de mivel vannak a boltokban ilyenek, gondolom van, aki tényleg meg is veszi. De ki, és miért? Nem lenne olcsóbb kutyaeledelt venni? Mi is mindig azt veszünk a macskáknak. Fölösleges pluszköltségnek tartom a macskaeledelt.
2015. ápr. 12. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Én megveszem a drágább macskatápot. Nem a viszkászt, és társait, mert azok semmit nem érnek, etethetném akkor akár teszkós kajával is, az se kevésbé szemét. Nem véletlen van külön macska meg kutyatáp, a két állat igényei mások. Nekem van kutyám és macskám is, sőt, a macskám is beleeszik a kutya kajájába, a kutya is a macskáéba. Valóban bajuk nem lesz tőle, de ha hosszútávon azt eteted, akkor az baromira nem egészséges, hiába mondod, hogy 12 éves a macskád, azért megnézném, milyen állapotban van a gyomra, a belei, a szervei...

Ha ennyire spórolni akarsz, akkor inkább vegyél csirke farhátat, főzd meg, etesd azt, kb 200 ft/kg, és akkor nem szemét kutyatápot eszik... Mert ha ennyire spórolsz, akkor el tudom képzelni, kutyatápból is milyen minőségűt etetsz...

2015. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

Én megvettem a nagyon drága kajákat, aztán átálltam a natúr főtt hús/főtt tojás/túró + olcsóbb kaja ( Frieskies ) (+ madarak, amiket kivégez és felfal a kisasszony) kombóra.


Jó, azért néha-néha becsúszik 1-1 zacskó RC vagy Brit, de akkor azt keverem az óccsóóval.


Szép, egészséges és boldog macskám van :3

2015. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!