Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után le szokták...

Ivartalanítás után le szokták vágatni a cica bal fülének a hegyét?

Figyelt kérdés
Sosem hallottam még róla, az állatorvosunk nem említett ilyet. Most hallottam először.

2015. ápr. 13. 21:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20 pl. távcsővel megnézik :) Amúgy ha már csapdába ejtették, látják, hogy egyenes-e a vágás, vagy harci sérülés és így nem altatják el fölöslegesen.
2015. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mozgó macskát kövesd távcsővel és állapítsd meg, hogy egyenes-e a füle! :D Néztél már távcsővel mozgó állatot? Valószínű nem, mert akkor nem mondanál ilyent. :D


Nem érted a problémámat, de mindegy. Az nyilvánvaló, hogy nem altatják el, de a befogás is stressz a macskának. A kérdésem (és a korábbi válaszoló kérdése is), hogy ezt ki tudják-e valahogy küszöbölni. Hogy már maga a befogás se terhelje a macskát. Ennyi. Nagyon nincs kedvem belemenni a dologba, ez csak egy mellékes kérdés, nyilván az altatás kérdését én is fel bírtam dolgozni, hisz megértettem, mi van a szövegbe írva :D

2015. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
#22 viccből írtam a távcsövet de egyébként már néztem távcsővel mozgó állatot (madarakat), szerintem látni lehetne benne a macska fülét elég jól (feltéve, hogy nem egy kilométerről nézik) d:
2015. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!