Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 300g húskonzerv elég két...

300g húskonzerv elég két macskának?

Figyelt kérdés

Két ivartalanított, felnőtt macskának elég naponta 300g 50% hústartalmú konzerv? 150g reggel, 150g este, illetve délben száraz táp.


Ez így elég nekik, vagy kevés? Vagy netán sok?


2015. ápr. 15. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kettő van, reggel és este kapnak konzervet. 400 g-os két napra elég, száraztáp egész nap kinn van.
2015. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez így jól hangzik,szerintem megfelelő

de ha elhíznak akkor látni fogod hogy sok :)

2015. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fruzsko válasza:
Két éves cicám reggel és este kap 100-100g-ot,de estére már nagyon éhes, néha adok neki napközben is valami kis ropogtatni valót, főleg száraz eledelt. Szóval egy macskának napi 200g sem sok szerintem, és az én macskám elég vékony. Azért ekkora az adagja, mert reggelente szokott hagyni a 100g-bol.
2015. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól sok függ, milyen tartalmas a konzerv. A silány, különböző áruházak sajátmárkás "csak 80 Ft egy db" konzervje rengeteg töltőanyagot tartalmaz, ami csak keresztülfut a cicán (látni lehet az ürülék mennyiségből).
2015. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én ivartalanított 4 éves nőstény cicám 100-100 grammot kap reggel és este (Real Nature-ből), és a száraztáp mindig kint van előtte (CatChow).

És vékony.

2015. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!