Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?...

Mi lehet a baja a cicámnak? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A majdnem két éves kandúr cicám egy pár nap alatt teljesen(majdnem csontsoványra) lesoványodott..Erősen hörög, köhög és fulladozik. A szőre nem fénylik. Teljesen erőtlen lett..amikor ma leraktam a földre eldőlt annyira erőtlen szegény..nagyon aggódom miatta..lehet hogy valami mérgezett rágcsálót fogott? Egyébként átszokott járni a szomszédba patkányokra és egerekre vadászni mert a szomszédnak sok a malaca..Nemtudom...lehet hogy mérget evett? vagy macskanátha? pedig nem folyik az orra..eddig sem volt valami dagi de most tényleg durvára fogyott..nemtudom mi lehet a baj...segítsetek kérlek benneteket..
2015. ápr. 17. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És előbb írtad ki a kerdest mint hogy állatorvoshoz vidd?? Ha nem viszed el, el fog pusztulni, a szomszéd cicájának is ez lett a sorsa.
2015. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mérgezés vagy leukózis. Vidd orvoshoz!!!
2015. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Már az első nap dokit kellett volna hívni hozzá. Most viszont már sürgősen, ha nem akarod, hogy holnap már az örök vadászmezőkön üldözze az egereket.
2015. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Depilány válasza:
mérgezés
2015. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.......a környékünkön lakik egy állatvédő..tőle megkérdezem hogy tud e segíteni rajta..
2015. ápr. 17. 18:37
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lassan írom, hogy értelmezni tudd: á-l-l-a-t-o-r-v-o-s, SÜRGŐSEN! Az "állatvédő" laikus, nem állatorvos. Végignézed, ahogy kínok között meghal a cicád? Szégyelld magad!
2015. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jol irod, kedves kerdezo, egy allatvedo el a kornyeketeken, es az nem te vagy.

Amit te most teszel, az konkretan allatkinzas. :/

El fog pusztulni. Eselyes, hogy mar nem lehet rajta segiteni, mert ha mar anynira erotlen, hogy eldol, akkor infuzio a minimum, az meg penzbe kerul, es nem hiszem, hogy akarsz ra kolteni - ha eddig nem vitted allatorvoshoz.

Btw, "mar nincs miert aggodnod" -_-

2015. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha még él a cica, akkor sürgősen vidd állatorvoshoz! Csak így lehet megmenteni az életét, ha még meg lehet.

Nem is értem, miért nem ez az első, ami ilyenkor eszedbe jut és miért nem cselekszel???

2015. ápr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nos, kedves kommentelgető idióta társaim!! Nem vagyok sem állatkínzó sem pedig egy felnőtt aki elvihetné az állatorvoshoz kb 10 falun keresztül a macskáját. kêpzeljétek már el...én csak egy 14 éves lány vagyok aki aggódik a macakájáért. Nem igazán tehetek semmit...annyit hogy ha már nincs mit tenni éjszaka mellettem alszika cica és 10 percenként felkelek hogy megnézzem hogy eszik -e, él e még...nem tudok mit tenni...az a bizonyos állatvédőbmeg esre 10-kor ér haza és van amikor éjszakás....én nekem meg mjuk hajnalban elkell indulnom suliba...hát bocsi hogy nem megyek el suli helyett oda az állatorvoshoz amit momentán nem tudom hogy hol van....tleg ezer bocs...egyébként meg nem hinném hogy egynek közületek nem volt már beteg macskája és nem tudott semmit érte....nagyon feltufjátok húzni az embert...azt hiszitek magatokról hogy milyen hiperszuper állatvédők vagytok!!! Hát marhára nem vagytok azok...tisztelet a kivételnek...másrészt a macska tegnap óta erőre kapott és már ma is megevett egy tányér ételt.. Már kevesebbet köhécsel...szerintem egy pici mérget ehetett amitől így leamortizálódott.. Szval...akik azt mrak hogy elfog pusztulni ...azoknak kvára nem volt igazuk...mert igenis erőre kapott a macskám és igenis mindent megfogok tenni amit tudok azért hogy helyre jöjjön
2015. ápr. 18. 10:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, picilány, feltehetőleg nem vagy árva. Kell hogy lakjon ott veled felnőtt is. Mindig is őszintén megvetettem az olyan felnőtteket, akik szereznek egy macskát a gyereküknek, aztán saját maguk nem foglalkoznak vele. Az állat igenis a felnőtt felelőssége, még ha a gyereket be is vonja a körülötte lévő feladatokba. Szóval anyukádnak/apukádnak kellene szólni, hogy AZONNAL rohanjanak az állatorvoshoz, akár 20 falun keresztül is. Ez a dolguk. Felelősek a macska életéért.
2015. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!