Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 2,5 éves ivartalanított...

Egy 2,5 éves ivartalanított kandúr perzsa macska milyen hamar szokja meg az új gazdáját? Hamar túl teszik magukat a gazdi váltáson?

Figyelt kérdés
Hamarosan külföldre költözöm, és bármennyire akarom nem tudom magammal vinni a drágaságos macskámat, teljesen megkeseríti napjaimat a tudat, hogy majd meg kell válnom tőle. Úgy egymáshoz nőttünk, már most zokogok miközben írom a kérdést. :( Depresszióval küzdöttem sokáig, ki sem mozdultam a lakásból, és 24 órában állandóan együtt voltunk, olyan sok szeretetet adott, és felvidított. Kérlek nyugtassatok meg, hogy hamar elfelejt engem, az egész létezésemet, és boldog kandúrka lesz az új helyén. A szüleimhez kerül, akik imádják az állatokat, és hétvégenként mindig viszem magammal a macskámat, hogy legalább a helyet szokja, és lassan fél év után kezd mutatni érdeklődést az új szagok iránt, meg óvatosan felfedező körútra indul, de mindig a közelemben van. Másnak is ilyen nehéz az elválás? :(

2015. ápr. 21. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ha állandóan veled volt, nem fogja egyhamar megszokni őket, és valószínűleg sosem fogja úgy megkedvelni az új gazdáit, mint az elsőt.

Miért nem tudod kivinni külföldre?

2015. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a szüleidhez kerül, biztosan jó helye lesz. Legyenek türelmesek vele, szeretgessék sokat. Meg fogja szokni, ne félj. Lényeg, hogy szeressék és gondoskodjanak róla. Pár hét, és beilleszkedik az új otthonába.
2015. ápr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!