Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Harapós macskával mit lehet...

Harapós macskával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Ivartalanított 4 éves kandúr cica, másik két szintén ivartalanított macskával "él együtt". Félig házi- félig kerti macskák, hol bent, hol kint vannak (éjjel mindig kint).

utcáról fogadtuk be még egészen kiskorában és ugyanúgy szeretgettük mindig is mint a másik kettőt, de ennek ellenére utálja, ha felveszik de mostanában már a simogatást se engedi egyáltalán. Éppen most akartam kirakni az udvarra, ott dorombolt a lépcsőn, gondoltam megsimogatom mielőtt kidobnám, erre iszonyatosan belémharapott 2x is. Ahogy "öregszik" egyre durvább. Lehet ezen valahogy változtatni?


A másik két cica egyébként tündéri, családtagként tekintünk mindhárom macskára és a kis nyugdíjas kutyánkra is.



2015. febr. 15. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
amikor harap, akkor meg kell pöckölni az orrát. pár alkalom után rájön, hogy nem jó az orrpöckölés és nem fog harapni.
2015. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet az orrpöckölés,harapás helyett majd karmolni fog:)
2015. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az életben nem neveled ki már belőle. Nekünk a 6-7 macskánkból 1 kivételével mind ilyen volt. Az az 1 se tudom, hogy miért hagyta magát annyira cipelni meg simogatni.
2015. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet, a szervi bajtol a rossz beidegzodesig sokminden...

Mindig is harapott? A tobbi macskaval mennyire jon ki?

2015. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kiskorában még teljesen normális volt aztán mióta felnőtt nem lehet karba venni, egyre kevésbé engedi magát simogatni. Előszőr csak akkor harapott bokán ha éhes volt (de előtte dörgölődzött és dorbombolt), mostmár kb. akárhányszor hozzányúlok garantált, hogy max. 10 másodperc és megharap, mindezt úgy hogy kelleti magát, dorombol esetleg még dörgölődzik is...

Másik két cica lány (ivartalanítottak) néha összekapnak mert piszkálja őket, de szerintem ez csak ilyen hobbi neki, heti 1-2x és nem durván.

2015. febr. 15. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Jackson Galaxy xD
2015. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!