Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Levinni a cicánkat a balatoni...

Levinni a cicánkat a balatoni nyaralónkba mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ivartalanított, nőstény, két éves. Féreghajtva van, be van oltva mindenféle ellen, teljesen egészséges benti cica. A balatoni nyaralónkban is inkább bent lenne, ha ki is engednénk a kertbe levegőzni, azt is csak felügyelet mellett (sok a nyaraló meg a másik macska ezen a környéken). Mennyire lenne problémás magunkkal vinni? Sajnos egyedül itthon hagyni nem nagyon lenne jó ötlet, az biztos...
2015. ápr. 27. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
El fog szökni. Mert érezni fogja, hogy nem a megszokott helyén van, és ijedtében elszalad. Én nem vinném el nyaralni. A kutya más. Azt lehet vinni.
2015. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteszed egy hordozóba,viszed magatokkal a kedvenc cuccait és ennyi:D. Én a nyuszimat viszem minden évben a tengerre:D
2015. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NoHead Dog ***** válasza:
69%

A macsekok inkább helyhez kötött állatok. Vidd magaddal, de ne engedd ki, hiszen ha eliramodik, nincs olyan ember, aki utolér egy teljes sebességgel nyargaló macskát.

Idegen lesz neki, de ha nem hagysz neki lehetőséget a meglógásra, nem lesz baj. :)

2015. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha nem is vinnénk le, nem hiszem, hogy jót tenne neki itt hagyni a lakásban teljesen egyedül, még ha a nagyszüleim le is járnának etetni, nem lenne az igazi. Esetleg egy barátnőmre tudnám bízni, de az megint csak egy másik hely, ráadásul kutyái vannak, így csak egy kis területen tudná elzárva tartani...


Arra gondoltam amúgy, hogy viszem minden kedvenc cuccát, őt pedig kényelmesen bezárva a hordókájába cipelnénk. :D Igazából sok helyen volt már, szegénynek nagyon satnya élete volt előttünk, költöztették panelből kertesházba, kertesházból panelbe... de sosem viselte meg.

2015. ápr. 27. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen el akarod vinni, akkor vegyél rá megfelelő méretű hámot, olyat, amilyen a kutyáknak is van, és amikor viszed magaddal, biztos, hogy nem fog mellőled elszaladni még akkor sem, ha megijed valamitől, mert a hám megfogja.
2015. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tudod meg,ha kipróbálod. A macskahámot bírja?Mert akkor úgy ki is viheted. ÉN vagyok az előző nyuszis :D ÉN hámmal viszem a jószágot:D
2015. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb lesz neki ha magatokkal viszitek. A hám kezdetnek jó ötlet. Én nagyon féltem levinni a cicámat telekre de miután körbebóklászta a terepet mindig a közelünkben maradt. Persze minden cica más de ha vigyáztok rá (pl. éjszaka legyen bent veletek) akkor élmény lesz neki a lakás után ott lenni.
2015. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) A hám jó ötlet, gondoltunk rá mi is! Amúgy nagyon bátor, okos és kíváncsi cica, sosem bóklászik el mellőlünk de nem is ijed meg a dolgoktól.
2015. ápr. 27. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is mindig elvisszük a nyaralóba a macskákat, néha hétvégén is ott vagyunk és visszük a macskákat, nagyrészt bent vannak ahol mi is, néha kimennek, de a kertből még sose mentek ki. Ha elmegyünk akkor a macskát bezárjuk a házba. Így semmi gond nincs, elvannak épp úgy ahogy otthon is.
2015. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne engedd ki,még a kertbe se.Csak hámmal.
2015. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!