Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan érjem el hogy a macskám...

Hogyan érjem el hogy a macskám ne nyávogjon folyton?

Figyelt kérdés
Sokszor látszólag ok nélkül nyávog, rendkívül hangosan és irritálóan. Mindene megvan, nagyon szeretjük is, de ha nem alszik, eszik vagy épp nem simogatjuk, akkor szinte egyfolytában nyávog.
2015. ápr. 28. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Benti cica? Mekkora a mozgásigénye? Ivartalanított?
2015. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vegyes, kertesházban lakunk így sokat van kinn. Nem egy folyton rohangáló macska, és ivartalanítva van.
2015. ápr. 28. 22:25
 3/7 anonim válasza:
0%
Vagy üsd le :D
2015. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak nagyobb igénye van társaságra. Ha erre gyanakodtok, esetleg szerezzetek mellé egy társat.
2015. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt gond a nyavíkolással. Vettem egy lézert, és játszom vele ha igényli. Gondolom más játék is megteszi. Nekem is kinti-benti macskám van, ivartalan.
2015. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hisztizik. Az enyém is gyakran csinálja. Ma reggel például amikor fogat mostam odajött leült a fürdőben és elkezdett nyávogni, hogy vegyem fel. Sokszor csinálja, pedig nem hanyagolom el, ráadásul apám egész nap vele van, mindenhova követi és játszik vele. Csak egyszerűen megszokta, hogy sokat van kézben és ezért követelőzik.
2015. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harapd meg, hogy tudja ki a főnök! :D
2015. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!