Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Hogyan szerezhetném vissza a rossz helyre adott cicát?

Figyelt kérdés

Sajnos, mivel négy cica volt kicsi második emeleti lakásomban, kettőnek, akik még picik voltak, nem nőttek úgy hozzám, új gazdikat kerestem.

Amikor azonban jött a leendő új gazdi, ők elbújtak. Másik cicám, akit nagyon szerettem, nagyon bújós, barátságos játékos volt, közben alaposan belopta magát a leendő gazdi szívébe.

Magam sem értem magam, de végül is, őt vitte el az új gazdi.

Persze rögtön megbántam. Rettenetesen bánt, hogy tehettem ilyent. A szívem majd megszakad. Nem tudok elaludni, pláne mióta kiderült, hogy nincs is jó helye. Az új gazdi össze vissza hazudozik, talán nem is él már a cica?

Mindent megadnék azért, hogy újra itt legyen velem. Mit tegyek?


2015. máj. 1. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De valamit azért csak lehet tudni, hogy ki jött érte.
2015. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves 11. válaszoló. Egy nevet és egy telefonszámot tudok és azt, hogy valahova a József Attila lakótelepre került. Rendes nőnek látszott a fiával jött. De az én telefonomat már fel sem veszi, smsre nem válaszol, ha más számról hívom, össze vissza beszél, érződik, hogy valami nem stimmel, ha mással hivatom, hogy valami hírt megtudjak, akkor is összevissza hazudik. Vajon miért?
2015. jún. 22. 14:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogyan került a képbe a nő? Honnan tudta, hogy van macska, amiért jöhet?
2015. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A hirdetésemre jelentkezett.
2015. jún. 23. 15:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Hol hirdetted?
2015. jún. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Több helyen, ahol gazdit keresnek cicának.
2015. jún. 27. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!