Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS mivel tudom ki tisztítani...

SOS mivel tudom ki tisztítani a cica pisit az ágyból?

Figyelt kérdés

Elmúlt 4 napban minden nap belepisil az ágyunkba sajnos a cicánk :( mi az amire tuti nem megy?mivel lehet jól ki tisztítani?

dobjam ki... stb hozzászólók kíméljetek!

Köszönöm előre is a segítséget! :)


2015. máj. 2. 22:58
1 2
 11/16 Maxitabi ***** válasza:

A fressnapfos urin off nem túl jó... és tényleg, ha benne marad a szag,a cica visszajár!!

Ecet-víz 3:1 arányban jól átitadod a matracot vele-hogy ne maradjon a mélyben sem;papírtörlővel jól felitatod,amilyen szárazra csak tudod;sütőport rászórni a nedves részre; porszívózni, ha száraz...

A gyógyszertári alkohol-t ajánlják még szagtalanításra a sütőpor mellett!

Én Bécsbe mentem egy szerért, s az tényleg működik!!A több éves szagot is majdnem teljesen eltűntette a kanapéból!Ecodor UF2000 a neve, Mo-n sajna nem találtam, enzimekkel működik..

2015. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó és ezt melyik üzletben mennyiért lehet kapni?

Hát nem tudom,ezen gondolkodunk , de semmi.... Több mint fél éve lakunk itt, nem hinném,hogy ilyen okbók kifolyólag trauma lenne számára. 1,5 szobás lakásban lakunk ketten + ő,ugyanoda van szabad bejárása mint eddig volt. Az alom tiszta és ugyanaz az a fajta mint eddig volt.A lakás tele van az ő játékaival, sokat játszunk foglalkozunk vele, együtt is alszunk. Nem érzem ha el lenne hanyagolva, eddig sajnos volt már olyan időszak ,hogy mindketten annyit dolgoztunk,hogy szint csak aludni jártunk haza, ha akkor ezt csinálja megértem magányos, de most ez nem mondható el. 2 éves és nem ivartalanított.

2015. máj. 4. 21:36
 13/16 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltam ezt az ecet sütőpor kombinációt. Mennyi idő alatt tűnik el az ecet szaga? Az egész lakás ettől bűzölög :/ Persze ha hatásos lesz megérni....
2015. máj. 5. 16:21
 14/16 Maxitabi ***** válasza:

Sokáig!!!

Még egy sütőpor adagot szórj rá (vagy többször is),de akkor nem azon alusztok :))) várd meg, míg megszárad! Drukkolok!

[link]

van nekik egy kutyakozmetika-felszerelés boltjuk, ott vettem!

2015. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Meg megszáradt, de az ecetet még lehet érezni, de nem olyan erős már ;)

Köszönöm a linket elmentem és ha megyünk veszek ha kell akkor ha nem biztos ami biztos :)

Ma a cicánk egész nap mérges volt rám és még "rám is szólt",hogy nem tudott az ágyon aludni... ugyhogy nem csak én szenvedtem :)

2015. máj. 6. 01:51
 16/16 anonim válasza:
0%
a nyelveddel...
2015. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!