Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb 5napos kiscicák nem kakilnak!?

Kb 5napos kiscicák nem kakilnak!?

Figyelt kérdés
Két 5-6 napos cicánk van, mert az anyjuk otthagyta őket. Az egyik már két napja van itt, a másik ma jött. Nem kalilnak, pedig már nagy a hasuk. Étvágy az van, tehát talán nem fáj nekik. Hiábba masszírozom sokáig nedves vattával vagy ujjal a pocit meg a popsit, pisi van csak, és kezdek nagyon aggódni :(

2015. máj. 5. 19:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és ha lehet ne az állatorvossal dobálőzzatok :( holnap mindenképp megnézetem őket, eddig nem tudtam. De addigis ha van bármi, amiben segíthetnék nekik, akkor azt megteszem.
2015. máj. 5. 19:09
 2/20 anonim válasza:
Én meleg borogatást tettem a pocijukra, és bejött. (nekem is ugyanez volt) Írj, hogy mi lett! :)
2015. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
5%
Mindez azert van, mert az ilyen koru cicak nem kakilnak, hanem szarnak.
2015. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek gratulálok. Ajánlom, hogy beléd is beragadjon a "szar".


Első: köszi, kipróbálom! Írok, mi lett

2015. máj. 5. 19:28
 5/20 A kérdező kommentje:
Csak nem valami egyszerű ez, mert nem maradnak nyugton.
2015. máj. 5. 19:31
 6/20 anonim ***** válasza:
Az anyjuk a hasukat nyalja hogy ürítésre késztesse őket, tehát a hasukat próbáldmeg masszírozni.
2015. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezt teszem, leírásban ott van.
2015. máj. 5. 19:37
 8/20 anonim ***** válasza:
a mellkasától lefelé haladva körkörös mozdulatokkal masszírozd picit a pociját, majd a nemi szervét, végbélnyílását. Az ilyen pici cicák amúgy gyakran nem is kakilnak, csak 1-2 csepp pici jön még ki. Meg az sem mindegy, mióta nem kapott enni, lehet, hogy még nem ért végig az emésztőrendszerén a táplálék. Nekem olt olyan kiscicám, aki csak a 3. napon ürített először, hiába csináltam vele bármit. Ha csak pár csepp vizeletszerű dolog is kibukkan, az már jó, lehet, hogy több még nem is fog jönni, viszont abból már látod, hogy működik az emésztése. De mondom, nekem 2 napig semmi nem volt az egyik kiscicánál, most meg 4 éves nagy dög, itt az ölemben :)
2015. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2015. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Tegnap még nemigen evett a cumiból, de ma már szépen iszik. Lehet, hogy igazad van, csak olyan nagy kemény a pocika, de mivel étvágya van, csak nem lehet baj. Csak aggódom és próbálok segíteni neki. Még cseppnyi kaki sem volt :(
2015. máj. 5. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!