Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS, mi lett a cicámmal?...

SOS, mi lett a cicámmal? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hetes volt, mikor találtam még ősszel, az is kérdéses volt, hogy megmarad-e.

Mára lett belőle egy hatalmas, erős cica, aki hozzám volt nőve mindig is. Mindenhova vittem magammal, napirendje volt, úgy vigyáztam rá, mint egy kisbabára. Viszont az utóbbi héten valami történt vele, de nem értem, hogy mi.

Eddig minden utazást szinte átaludt, egy hordozós takarója van, abba bugyoláltam be mindig, sosem tettem bele műanyag hordozóba, mindig a karomba vittem, de szerette is, nem ugrált, nem is akart menni onnan. Viszont legutóbb úgy viselkedett, mintha kínoznám, nem aludt és a karomban sem maradt meg, karmolt összevissza, "hisztizett".

Azóta szinte a napirendnek is annyi, egyedül az esti alvás maradt meg. Nem értem, hogy miért csinálja ezt, sosem volt ilyen. Januárban lett kiheréltetve.

Beszéltem az orvosunkkal, hogy vegyünk tőle vért, de azt mondta, hogy mivel rendesen eszik, iszik, jó a kedve, felesleges kitenni egy olyan stressznek.


A napirendet próbálom visszahozni, de egyelőre reménytelennek tűnik a téma...


2015. máj. 7. 12:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Akkor próbálom kicsit jobban lefárasztani, mert ez így tényleg katasztrófa.

Az a baj, hogy itt, Budapesten nagyon szabad tér sincs, ahová kiengedhetném "tombolni", max anyukámék nyaralója, de ott meg nem jönne vissza, ha hívnám. A terület ahhoz meg nagyon nagy, hogy kóboroljon és keressem.



Utolsó, ne haragudj, de miután kétszer is leírtad, hogy "ilyesztő", egyáltalán nem tudtam komolyan venni a válaszodat... :)

2015. máj. 8. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!