Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek velük? (kb.15...

Mit tegyek velük? (kb.15 centis, még vak cicák)

Figyelt kérdés
Fiaim találtak négy cicát, és annak rendje, s módja szerint összefogdosták őket, hogy milyen aranyosak stb. Visszaraktam őket oda, ahol a fiúk találták őket. Vissza fog jönni értük a mamájuk? És ha nem, mi ilyenkor a teendő?!

2015. máj. 7. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol találtátok, milyen körülmények között? Város, falu? Kirakták őket vagy a mama kuckójában voltak?
2015. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fáskamrában tartott játékok között voltak, nevezhetjük kuckónak.
2015. máj. 7. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

De gondolom oda idegen nem tud bemenni, szóval nem ember tette oda őket, hanem az anyjuk szülte oda vagy vitte oda őket. Attól, hogy összefogdosták, nem fogja elhagyni őket, de lehet, hogy el fogja őket költöztetni.

Az anyával találkoztatok? Rakajatok ki neki lehetőleg valami húsos (nem túl fűszeres) ételt és vizet. Ha tudjátok, akkor figyeljétek, hogy visszajön-e az anyjuk. Ha nem jön vissza, akkor baj van. Nehéz őket felnevelni abban a tekintetben, hogy 2-3 óránként etetni, tisztogatni kell őket. Vizezett tejjel, laktózmentes tejjel, cica tápszerrel vagy emberi csecsemőtápszerrel lehet őket etetni fecskendőből, etetés után masszírozni a hasukat és a végbélnyílást egy meleg, nedves ronggyal.

2015. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyeld hogy visszajön-e az anyjuk.
2015. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2015. máj. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel, ahogy kiengedtem az állatokat, láttam a mamát a picikkel :-)
2015. máj. 8. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj de jo :)
2015. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!