Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi időt bír ki egy macska...

Mennyi időt bír ki egy macska egyedül egy nap?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy cicát örökbe fogadni, de valamivel több mint 8 órát lenne naponta egyedül. (Nagyobb panelban lakom.) Mivel elég sokat alszanak, gondolkoztam, hogy kibír ennyit is egyedül. Mennyi a maximum idő, amennyire már nem ajánlott itthon hagyni.

Érdeklődöm, mert ha sok neki, akkor nem lesz most még macskám.


2015. máj. 8. 21:20
 1/1 anonim válasza:
100%
Jo latni hogy meg vannak emberek akik meggondoljak normalisan ha allatot szeretnenek :3 szerintem kibir 8orat bar en amikor cicank volt mindig vele voltam mivel csak suliban voltam es akkor nem vol sok oram. Ismerosomeknel reggel 7-8tol kb delutan 15-16ig egyedul van a cica, de pl mamamnal csak este vannak vele (bar az videk es koborol ugyhogy annyira nem gaz mint egy panelban :D) ha vannak olyan cuccok amikkel elfoglalhatja magat szerintem ellessz 8 orat. Ha keverek a cica es hazimacska fele akkor siman de lehet hogy mas fajtak kicsit igenyesebbek. Bocsi ha nem volt eleg hasznalhato adat a valaszomban, movel en kutyas vagyok nagyon sokat nem tudok a cicakrol csak egy ket dolgot :D de azert remelem segithettem ^.^
2015. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!