Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól lehet hozzányúlni a...

Mikortól lehet hozzányúlni a kiscicákhoz? Írnátok néhány tudnivalót velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Állatorvossal már beszéltem telefonon, de nem volt túl közlékeny, nem mondott sokat.

Mikortól fognak mást is enni anyatejen kívül?

Mit lehet először majd eléjük tenni?

Tényleg lehet kamilla teával törölgetni a szemüket, ha csipásak?

Ha bolhásak lesznek, akkor pedig csak fürdetni szabad őket tiszta vízben, semmi mást nem lehet használni?

Féreghajtót mikortól adhatok nekik? Kölykökét is meg lehet venni állatboltban?


Köszi!


2015. máj. 11. 14:37
 1/2 Ügyet Lenke ***** válasza:
2015. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megbízik benned az anyamacska és nem nyugtalankodik ha a kölykök közelében vagy akkor bármikor meg lehet fogni, csak ne nyomogasd őket. Én a szomszéd macskájának kölykeit születésükkor is megfogtam, mert muszáj volt. Tőlem sose félti a kölyköket, sőt ha kutya jön még oda is hozza hozzám, hogy védjem őket.
2015. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!