Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet hasmenése?

Mitől lehet hasmenése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 9 hetes kiscicám, tegnap este óta hasmenése van, gyanítom attól, hogy nem eszik meg semmmilyen száraztápot. Mit tudnék ezzel a helyzettel kezdeni? Kezdő cicás vagyok, még nem tudok mindent sajnos. Köszönöm!


2015. máj. 15. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki enni?
2015. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alutasakos tápot és csirkét főzve, fűszer nélkül. Ma adtam neki főtt rizst mellé, remélem segít valamennyit neki. Próbáltam a száraz tápot beáztatni, de úgy sem akarta elfogadni :(
2015. máj. 15. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Féreghajtás megvolt már?
2015. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, pasztát kapott és cseppentve van Advocate-el, hogy még véletlenül se fertőződjön meg. A rizst nem ette meg, most figyelem, remélem minél hamarabb rendbejön :(
2015. máj. 15. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem múlik a hasmenés, sajnos doki kell, Ilyen kicsi macsek gyorsan kiszáradhat.
2015. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tejet szoktál neki adni ? Adjál neki csak vizet meg wihiskas egy hétig !
2015. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meggyógyult, köszönöm mindenkinek! :)
2015. máj. 17. 22:24
 8/8 anonim válasza:
Hogy sikerült meggyógyítani ? :)
2015. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!