Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kiscicával?

Mit csináljak a kiscicával?

Figyelt kérdés
Tegnap az anyamacska délután megszült 2 kiscicát egy cirmost és egy feketét,a feketét sajnos bele kellett dobjam a wc be fél órára a szülés után mert már van fekete macskánk és nem akarunk tartani feketét és attól féltünk hogy 2 macska leszívja az anyát és nem lesz teje (volt már ilyen eset).Nos ma reggel az anya mégegy feketét szült de nagyon sajnálnám megint eldobni :( Mit csináljak vele? Mit javasoltok?
2015. máj. 16. 09:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a helyesírási hibákért! Telefonról írok! :) (10:39-es vagyok)
2015. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja, mi történik vele, persze, ezt szokták mondani, akik kibúvót keresnek vagy hárítani akarják a felelősséget.

Ne tartson állatot, aki így gondolkodik. Van már egy fekete, akkor ez nem kell, dobjuk a wc-be. Szánalmas, undorító.

Vidd el az anyamacskát ivartalanítani, amint már nem táplálja a kiscicákat, az utóbbiakat pedig inkább ajándékozd el.

2015. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Inkább le sem írom a gondolataimat.
2015. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor többet nem csinálok ilyet majd magajándékozom valakinek,am meg ha én nem dobtam volna el a szüleim eldobták volna oly mind1,perssze ha rajtam állna én nem dobnám el..És úgy gondoltuk hogy ez nem okoz nagy szenvedést egy fél órája született cicának. Normális száraz macskatáppal etetem a macskákat.. És nem vagyok állatgyilkos,és mondom nem élvezettel csináltam hanem sajnálattal,más választásom nem volt :S Am kinti wc be dobtam bele,nem a bentibe engedtem le
2015. máj. 16. 11:14
 15/21 A kérdező kommentje:
Ja meg nem írtam oda hogy a cirmost megtartsuk a feketét meg akkor elajándékozzuk
2015. máj. 16. 11:23
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne tartsd meg a cirmost se, kérlek! Ajándékozd el azt is! Neked és a kedves családodnak vasgolyó való, annak nem okoztok fájdalmat! Inkább ajándékozd el a cirmost is, nektek nem való semmilyen érző lény! Nem tud magáról? EMBER!!! A fulladásos halál az egyik legfájdalmasabb, legrosszabb dolog a világon! Lehet, hogy nem tud magáról, de a fájdalmat érzi, az a szerencsétlen kis állat, aki nem is a saját akaratából került a világra, hanem a ti felelőtlenségetek, nemtörődömségetek miatt, kínok, fájdalmak között pusztult el!!! Hogy a viharba lehettek ennyire szívtelenek? Nem hiszem el, hogy vannak ilyen emberek! Ütötted volna inkább agyon, az egy pillanat alatt megvan, nem pedig akár perceket is küzd a kicsi szervezete az oxigénért.


Ajándékozzátok el a cirmost, meg az anyát is, meg a másik macská(i)tokat is, neveljetek inkább drótkerítést!

Nem mellesleg az állatkínzást a törvény börtönbüntetéssel jutalmazza, és ez magasan annak számít! Gratulálok az egész családodnak, az élen veled! Nekem ilyent mondtak volna, elrejtettem volna a szobába a picit és felnevelgetem, te meg robot módjára ölsz ártatlanokat! Ezért tart ott a világ, ahol tart! Undorító!

2015. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"És nem vagyok állatgyilkos,és mondom nem élvezettel csináltam hanem sajnálattal,más választásom nem volt :S Am kinti wc be dobtam bele,nem a bentibe engedtem le"

1. De állatgyilkos vagy.

2. A kinti wc-be dobtad bele? Hát az sokkal jobb.

3. Szerintem se tartsátok meg egyik macskát se, ilyen emberek nem szabadna semmilyen állatot tartani.

4. Mi az, hogy már van fekete macska, ezért nem tartjuk meg? Titeket kellett volna lehúzni a vécében, mert "már van ilyen ember". Egy betonkockába is több érzés szorult, mint belétek.

2015. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megöltem szegény állatot de máskor nem csinálok ilyet ennyi negatív komment után.. És ne gondoljátok hogy rossz ember vagyok meg a családom se,mert nem. Mi azt hittük hogy ekkora kismacskának nem okoz nagy fájdalmat ez és nem szenved sokáig,és a szüleim is mindig ezt a módszert használták,de ezek szerint tévedtünk legközelebb nem lesz ilyen,hanem majd ivartalanítjuk az anyjukat a feketét meg elajándékozzuk.
2015. máj. 17. 20:46
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoljuk, hogy rossz ember vagy, hanem tudjuk. Azt tudod, hogy bűncselekményt követtél el? Kérlek, ne tarts állatot soha többé!
2015. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvetek eljönni velem valami tó környékére? Megmutatnám neked, és a kedves családodnak, milyen kellemes dolog a fulladásos halál. ;)
2015. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!