Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tüzel a macskám, mit csináljak...

Tüzel a macskám, mit csináljak vele? Szoba cica.

Figyelt kérdés

Most tüzel először. Folyton nyávog és ki akar szökni. Mikor fog ez elmúlni? Apám azt mondta, hogy ha nem fogja be a p*fáját akkor szétveri...

Nem lehet rajta segíteni valahogy, mikor fejezi be??


2015. máj. 17. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de keress neki más gazdát, ennek rossz vége lesz apáddal. Fog még máskor is nyávogni az a cica, ha ezt a tüzelést túléli.


Egyébként nézz körül másik orvosnál, mert kb fele ennyi a reális macska ivartalanításra. Ez az akció még tart:

[link]

Illetve gugliban hozzád közelebbit is találhatsz:

[link]

2015. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja, és bár csak pár nap-1 hét most ez a tüzelés, de 1-2 hét múlva jó eséllyel újrakezdi, amíg nem lesz ivartalanítva.
2015. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%

Apád idegbeteg, de ez mellékes. Én röhögtem a macskámon, mikor először (és utoljára) tüzelt.


Mellesleg... fura és kicsit perverz tanács, de egy állatorvos azt tanácsolta nekem, hogy nedves, tiszta fülpucival nagyon óvatosan piszkáld meg a nemi szervét a cicának. Icipicit bele is dughatod... Akkor megnyugszik, hogy megtörtént, amire várt, és több órára elnyugszik. Én nem próbáltam, de talán egy próbát megér. (Vagy apáddal.)

2015. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi.

Cica marad, úgyis albérletbe költözöm. Dokihoz beirattam szerdára, valahogy majd kigazdalkodom azt a pénzt, de már engem is idegesít, tuti nem bírok ki még egy ilyet.

2015. máj. 18. 21:09
 15/19 anonim ***** válasza:
Amíg tüzel, addig nem jó ivartalanítani. Van orvos, aki nem is vállalja.
2015. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát a mi dokink (aki állitólag a legjobb orvos a környéken, a legmodernebbb felszereléssel) azt mondta, mikor kérdeztem, hogy így is lehet-e ivartalanitani, hogy "persze, akkor a legjobb"

De azért holnap mielőtt megműti még beszélek vele, azt is megkérdezem, hogy rendesen kipakolja-e mert olvastam olyanokat, hogy csak elkötik meg ilyessmi és akkor ugyan úgy tüzelni fog, na én ezt nem akarom....

2015. máj. 19. 23:07
 17/19 anonim ***** válasza:
Mint ahohy már itt is írta valaki, ilyenkor nagyobb a kockázata a műtétnek, mert vérzékenyebbek azok a részek.
2015. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Megvolt a műtét, a doki szerint a macskáknál ilyenkor sem kockázatos, a kutyáknál már annál inkább. Végig ott voltam a műtéten és valóban, kb nem is vérzett a cica még felnyitásnál sem. Az összevarrásnál a tűszúrástól picit igen, de ennyi. Már ébren van, nincs semmi gond :) Még apa is megszeretgette.
2015. máj. 20. 23:26
 19/19 anonim válasza:
Először is beszélj az apáddal... Értesd meg vele hogy bocs, de nem tudod irányítani a macskát. Ha meg kergeti papuccaal, te meg kergesd az apádat papuccsal...😂
2015. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!