Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Árt a cicának? (Lent kifejtem...

Árt a cicának? (Lent kifejtem a problémát)

Figyelt kérdés

Minden reggel adok enni és inni macskámnak ,de előtte a tálkáját elmosom és lefertőtlenítem.

Adtam neki párizsit,de nem igen nyúlt hozzá.Gondoltam hagyom,majd megeszi,ha éhes lesz. 20 percenként cserélem a vizet a táljában és most arra lettem figyelmes,hogy telepetézték a legyek a párizsit,amiből már akkor fogyasztott a macska. Nagyon félek,hogy ez nem tesz jót a macskának....Ráadásul szoptat. Nagyon félek és felelőtlennek,igénytelennek érzem magam. Azonnal orvoshoz forduljak vagy én is tudok valamit tenni?


2015. máj. 20. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt tudod tenni, hogy kidobod a parizsit, es.. ennyi. Ennyitol nem lesz semmi baja, a 20 percenkent cserelt viz tobbet art.
2015. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 20 percenként cseréled a vizet, hogy-hogy nem vetted észre a döglegyeket??
2015. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!