Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvvel kellene...

Milyen könyvvel kellene készülnöm? (alább kifejtem a problémát :D)

Figyelt kérdés

14 éves meleg fiú vagyok, olvasókörre járok.

Kellene valamilyen könyv, amivel készülhetek, amiben azért érzékelhetően van egy kis... De azért mégsem olyan, hogy rögtön rám fogják, hogy „biztosan meleg" (Kicsit trágárabb szót írtam volna, de az automata trágárságszűrő nem engedte xD).

Lehetőleg ilyen egyhuzamban elolvasós 3-600 oldalas legyen.

Egyszerűen nem találok semmit :D

Szóval kérném segítségeteket.

Köszönöm. :)



2015. jan. 14. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dorian Gray
2015. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerettem másképp is? Maurice? Carol?
2015. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
felhőatlasz
2015. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Didier Martin: A lebegő fiú. Egy olyan fiúról szól, aki repülni tud. Nem gyerekkönyv! Ebből a szempontból nagyszerű, ugyanis néhány oldal után az embernek olyan érzése támad, hogy a repülésnek valami rejtett jelentése van, könnyen lehet asszociálni a melegségre, de mindenki azt magyaráz bele, amit csak akar, ezt az író is elmondja az előszóban.
2015. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy különc srác feljegyzései. A főszereplő fiú barátja meleg, de nem ezen van a hangsúly a könyvben.
2015. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rácz-Stefán Tibor: Fogadj el! Itt az egyik főszereplő meleg, középiskolásokról szól és elég tanulságos is
2015. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szerettem másképpen ist én is ajánlom. Meg még a Trevort. Nyiltan meleg, de 2014 egyik sikerkönyve.
2015. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én az Árnyéklovagot ajánlanám, bár az igaz, hogy ez a rövid regény nem igazán reménykeltő és pozitív hangsúlyú. Talán egy kicsit túl "meleg" néhány helyen, de akár magánolvasásra is ajánlom. Tetszett, lehangolt, lehet rajta gondolkozni eleget szerintem.
2015. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Mindenkinek ment zöld kéz.

2015. jan. 15. 22:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a Fogadj el! -t akartam ajánlani :)
2015. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!