Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Élhet 20 évig egy macska?...

Élhet 20 évig egy macska? Mennyire ritkaság ez?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Benti macska élhet 20 évnél tovább, a rekord 38 év.
2015. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
oltott macskánál nem ritkaság
2015. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az szép kor, de nem rendkívül ritka. Az én kedvenc macskám is körülbelül 20 évig élt.
2015. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a mi környékünkön volt egy cica, aki több, mint húsz évig élt, senki nem tudta, pontosan mennyi idős volt. nem volt senkié, de mégis mindenkié (a nyolclakásos társasházból kb 4 helyen etették, volt bejáratos), pedig kinti cica volt leginkább. már általános iskolás koromban is megvolt, s kb tavaly vagy azelőtt pusztult el szegénykém (39 éves vagyok, szóval az általános iskolás korom elég régen volt.)
2015. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az én drágám 17 évet élt.ivartalanitott volt már kb 1 éves korátol.nem szoba cica volt.hiányzik még most is :-(
2015. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az oltott, ivartalanított, jól gondozott cica élhet 20 évet, bár ritkán. Azért nem olyan ritka, mint a fehér holló, de nem is gyakori. A környezetemben a legtöbb benti cica 15-17 évet élt, már az is szép kor.
2015. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kijárós, éjszaka bent tartott cicám ősszel, a 20. születésnapja előtt pusztult el. Ivartalanított volt, minőségi tápon nevelve, oltva, rendszeresen féregtelenítve, ha baj volt, egyből állatorvos, nem gyk-re írogatva, hogy mi lehet a baja. Jól tartott cicák 15-18 éves kort kijárosan is lazán megélhetnek, ha oda van figyelve rájuk. Most 3 cicám van, egy 13, egy 16 és egy 18 éves. Élhet 20 évet, bár szerintem az már a viszonylag ritka kategória, de nem lehetetlen, főként, ha a gazdi gondos, odafigyel
2015. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik udvaron tartott macskánk több mint 20 évet élt. Nem volt beoltva, a lakásba se volt sose, egyszer megjelent fiatal kismacskaként, kapott enni és ottmaradt. Még speciális ilyen olyan kaját se kapott, vadászott magának, meg nekiadtuk a megmaradt húst, stb. Az első néhány alom kölyke jóval azelőtt elpusztult, mint a saját anyjuk, el nem tudom képzelni hogy csinálta. de tudott valamit, az biztos, mert ha átment az úttesten szabályosan körülnézett előtte... :D
2015. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó, 4es vagyok.


az általam említett cica is ezt csinálta, körülnézett, mielőtt átment volna az úton, s volt olyan, hogy valahogy került a kertünkbe egy kiscica, ő meg jött, s megmutatta, szólt nekünk, hogy segítsünk már rajta.

2015. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az én cicám 16 éves,kicsinek jött a szomszédból,kint lakott mindig , az utóbbi években alszik télen bent.Foga egy darab sincs,de nagyon fitt, egerészik, sajnos a galambokat szereti megfogni.,a fiatal cicákkal hancúrozik a kertbe egész nap.És most is éppen szerelmes.Az állatorvos is csodálkozik, milyen jó állapotban van.Beteg sose volt,se oltva,csak verekedés miatti sérüléssel kezelte az orvos.Sokszor irigykedek rá,bár én lennék ilyen öregkoromra.
2015. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!