Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panel cica vs. Panelházi...

Panel cica vs. Panelházi nyugdíjasok?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy Panel lakásban lakok a cicámmal. A macska kiskora óta itt lakik, mivel a csak én hoztam be a ház elől.. A macskát a lépcsőházba hordom ki "sétáltatni" és mindig kint vagyok vele és figyelek rá hogy ne csináljon semmit.. Egyszer amikor nem figyeltem, a macska kikaparta a virágföldet a cserépből, és az egyik lakó azzal jött, hogy aláírást akar gyűjteni amiatt, hogy a macska ne legyen itt. Mivel csak a bajt csinálja.. Most ezzel mit tud kezdeni? Megvettük ezt a lakást! Nem albérlet.. Nem lehet az embernek a saját lakásában macskát tartani? Este szoktam vinni. Most mit kezdjek az ilyen emberekkel? Én figyelmen kívül hagyom, de kivancsi vagyok más véleményére is!

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 31. 00:24
 1/10 A kérdező kommentje:
"Mivel csak a bajt csinálja" Igy szerettem volna írni! Nyugodt cica..
2015. máj. 31. 00:29
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


De aműgy mért kell ki engedni ?

2015. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele nemgazán tudnak semmit sem csinálni.Ha muszáj a lépcsőházba sétáltatni akkor figyelj rá,ne engedd hogy kikaparja a virágokat mert biztos téged is bosszantana ha más állata kárt tenne abban amit te gondozol.Ha direkt hagyod akkor előbb utóbb patkány vagy egér mérget tesznek ki.Vegyél a cicának hámot és vidd füves részre sétálni ahol nincsenek kutyák,jobban is fogja élvezni.Én is ki szoktam vinni sétálni pórázon és imádja.kellett pár hét hogy megszokja de már majdnem úgy sétál mint egy kutya :D
2015. máj. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény macskát inkább a levegőre vidd ki pórázzal sétálni. Egy lépcsőházba nagy élmény lehet neki. Adhatnál neki egy kis mozgásteret. Mellesleg ha saját lakás akkor semmit nem tehetnek ez ellen, még akkor sem ha egy társasháznak minősül. Egyszer eset volt.
2015. máj. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni. Ezeknek a barlanglakó nyugdíjasoknak nincs jobb dolguk mint, hogy vagy valakibe belekötnek és elmondják a "mai generáció milyen borzalmas" salon szöveget vagy 150-es hangerőn hallgatni a TV-t. Sajnos unalmas életükben minden olyan dologra ami csak egy hangyaf_asznyit szúrja a szemüekt arra egyből kárognak. Írogassák csak a petícióikat legalább lesz mivel kitörölni a segged.
2015. máj. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pofánröhögni a nyuggereket és megmondani nekik, hogy nyugodtan gyűjtsenek aláírásokat, ha nincs jobb hobbijuk, de a macska marad, ha nem tetszik el lehet költözni :D
2015. máj. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
legalábbis én ezt csinálnám
2015. máj. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! A lépcsőházba csak azért szokott kimenni, hogy fusson pár kört. Az erkelyen szokott kint lenni és az ablakban ülni. A friss levegő az megvan neki.. Neki ez a "séta" már csak egy megszokás..
2015. máj. 31. 01:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden macska szeret kimenni, pláne nem pórázon. Ha nem szereti, akkor nem kell erőltetni.

Jogilag nem tehetnek semmit ellened, amíg megfelelő körülmények között tartod az állatot, tehát nem szenved semmiben hiányt, nincs a tartásmódból adódó baja. Mindenkinek joga van háziállatot tartani.

2015. máj. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na és a virágföld meg a cserép az mi az istent keres a lépcsőházban? Te meg indíts petíciót az ellen.

A macska nem lehet kint pár percig, de a nyuggernek a fikusza az ott szobrozhat a közös használatú területen? Te meg ahhoz ne járulj hozzá.

2015. máj. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!