Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyalogat és mászik fel...

Miért nyalogat és mászik fel rám a macskám?

Figyelt kérdés
Megsímogatom, közben egy ideig dörgölőzik, utána ha leguggolok akkor felmászik a térdemre és onnan a nyakamba. Vagy nyalogatja az ujjaimat, a karomat, a lábamat, megrágcsál. A másik mániája hogy felmászik a lábamon, megrágni a nadrágom széléről lógó madzagot. Más macskától még nem láttam ilyet.

2015. jún. 2. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem vágod hogy SZERET?
2015. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, csak fura hogy mással nem csinálja ezt. Meg más macskát is láttam már a gazdájával, és azok se csinálják.
2015. jún. 2. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő egy szeretetteljes cicus. Plusz játékos.
2015. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de aranyos ^^
2015. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SexyMackó válasza:
Ha a nyakadba fel mászik folyamatosan én azt halottam azért csinálja mert túl korán el lett szakítva az anyjától. Amúgy nekem is van ilyen macskám úgyhogy ez teljesen természetes csak jobban szeret mint a többi 🙂
2019. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!