Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatvédők, mit kell csinálni...

Állatvédők, mit kell csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egy kóbor cica van a parkoló mellett, néhány napja vettem észre. Kb 6 hónapos és nagyon szép. Viszont hatalmas nagy kullancsok vannak benne. Felvinni a lakásba nem merem, mert nem tudom beteg-e és meggyógyítani sem tudom. Fel hívtam az állatvédőket de azt mondták telt házuk van. És rá írtam pár állat védő helyre, de nem reagálnak. Elpusztulhat a kullancsok miatt? Mit lehet csinálni?
2015. jún. 2. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tesz jót neki, ha fertőzést hordoznak a kullancsok, akkor elpusztulhat. Mást nem tehetsz, csak érdeklődni, hirdetgetni. Én akárhányszor találtam kóborállatot, SOHA nem fogadta be egy menhely sem :(
2015. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A környéki állatorvosi rendelőkkel nem tudnál beszélni esetleg? Hátha tudnak segíteni. Illetve FB-n fenn vannak a Cicamentő Angyalok, nekik is írhatnál az ügyben, ha még nem tetted.
2015. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem vidd el először egy állat orvoshoz,hogy megnézze és utána majd tudni fogod h beteg e és felviheted a lakásodba.
2015. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Kutyák esetében is elég tré a helyzet, de macskáknál.... Na, ne csodálkozzatok, hogy mindenhol teltház van. Nem mellesleg, nagyon sok macska mentő pont ugyanolyan magánszemély, mint TI. Annyi a különbség, hogy ők megfogják a macskát, hazaviszik és megpróbálják rendberakni.
2015. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

[link]


És doki, mondjuk?

2015. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!