Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő alatt térnek...

Mennyi idő alatt térnek magukhoz ivartalanítás után a cicák?

Figyelt kérdés
Tegnap este ivartalanították a fiú és lány cicámat is. A fiú mára már egész jól van, ivott, evett is magától. De a kislány csak pihizik egész nap,se enni, se inni nem hajlandó. Ez normális? Azért megitatni megpróbálom.
2010. febr. 27. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez teljesen normális. A fiú cicáknál az ivartalanítás sokkal kisebb beavatkozás,mint a nőstényeknél. Az én lány cicámnak 1-1,5 nap kellett, míg aránylag normálisan érezte magát, míg az ex-kandúr pár óra után fitt volt.

2010. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Inni adj neki az evést ne eröltesd mert ki is hányhatja! Nekem ivartalanitás után adott az orvos egy fecskendőt, hogy azzal itassam acicát! A folyadék nagyon fontos neki! Jobbulást neki:):)
2010. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A miénk is egy teljes nap után tért magához, ne aggódj! :) Ez normális. Addig meg egy kicsit bágyadt lesz, nem eszik, nem iszik. Vigyázz rá, nehogy félrenyeljen ilyen bódult állapotban!
2010. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi nőstény cicánk most kedden lett ivartalanítva. Az első két napban nagyon bágyadt volt és csak feküdt szinte egész nap. Sőt, kicsit magába is fordult. Nem is evett meg nem ivott. De szerencsére most már kutyabaja. Eszik és iszik rendesen, sőt ma már játszani is próbált, csak a gallér miatt nem tud nagyon:). Szóval most már sokkal jobban van.
2010. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, hamarosan jobban lesz. Én is egy fecskendőből megitattam, enni is kínáltam, de az egyelőre nem kellett neki. Most nagyon bágyadt szegénykém, de sokkal könnyebb élete lesz majd így. :)
2010. febr. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!