Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jo ha ma futottam 18 km-t,...

Jo ha ma futottam 18 km-t, tegnap 12-t, tegnapelott 7-t?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a szándékod vele. Lefogyáshoz egész kiváló, maratoni futáshoz még gyúrni kell rá.


Azt javaslom, ne a távolságot növeld, hanem az időt csökkentsd, amíg eljutsz "A" pontból "B" pontba. A "time-running" intenzívebb edzésfajta szerintem mint a hosszútáv futás.

2011. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel igy az egvilagon semmit nem montal. Mikor kezdted? Mik a szandeaid? elotte mennyit szoktal futni? Stb. stb.


Elozore meg ne hallgass, ha kezdo vagy, minden hosszutav futo lassu alapozo edzeseket is csinal, es meglepo, de sokkal hatekonyabb edzes, mint mondjuk 10 km-t lefutni a leheto leggyorsabban, a gyorsasag fejleszteshez meg resztavozni meg valtott tempojut kell futni.

2011. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második, szerintem meg pont rád nem kéne hallgatni. Időfutáshoz mi a fenének résztávozni meg ilyenek? Ne bonyolítsd már túl ennyire a dolgokat...
2011. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Futni kell mint egy kretén félőrült úgy a jó :)

A kérdésre válaszolva pedig ; igen, az jó :D

2011. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
k*rva jó.. :D
2011. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a maratoni futasra meg gyurnom kell,de mindenesetre szeretnem lefutni a maratont,az idot nem nezem,egyenlore orulok ha lefutom a tavot ...gondolom egy par honap mulva az idom is javul.... Amugy egy heten 4-szer szoktam 2-3 orat futni.
2011. ápr. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!