Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan viditsam fell? A...

Hogyan viditsam fell? A macskam tegnapelott eltorte a labat. Beleakadt egy rokacsapdaba es nyilt torese van. Elvittem az orvoshoz, bekotoztek, injekciot adtak neki. De egesz nap olyan szomaru.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 19:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Lelkileg hamar rendbe jön, sokat símogasd, beszélj hozzá. Az én macskám anno kiszökött a lakásból és kinn maradt éjszakára - reggel törött lábbal találtuk meg egy emelettel lejjebb. Két napig nem is evett csak feküdt, de egy hét múlva már szaladt a három lábával és játszott is, amennyire a sérülése engedte.

Jobbulást!

2010. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Koszonjuk!Hat mar nm csak h meg kell muteni es osszevarni,hanem le kell muteni az egesz labat...
2010. márc. 3. 18:22
 13/23 A kérdező kommentje:
:(
2010. márc. 3. 18:22
 14/23 anonim ***** válasza:

Szegényke. Sajnálom, bár szerintem a válaszaidból meg az előző macskádból ítélve így is nagyon fogod szeretni. És neki ez fog a legjobban kellei :)

Gyógyulást a cicusnak és sok együtt töltött évet kívánok még nektek!

2010. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hat az biztos.Mert nagyon szeretem az allatokat.:)
2010. márc. 4. 17:48
 16/23 A kérdező kommentje:
Sajnos az egesz labat tovig le kellett amputalni.Ha nm ahoz az orvoshoz vittuk volna talan megmenthettek volna a labat.De volna,volna,de szep is lett volna.:(
2010. márc. 5. 18:46
 17/23 anonim ***** válasza:

ne aggódj, a macskák szívósak, könnyebben veszik az amputációt, mint az emberek. az mellső vagy hátsó lábát amputálták?

meglátod így is ugyanúgy fog rosszalkodni, hamar magházoz tér :)

2010. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szegény cica! De még jó, hogy ilyen jó helyen van, és nem altattatod el, hanem próbálod megmenteni. minden jót!
2010. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Koszonjuk.A mellsot kellet.:(Mar jobban van:)
2010. márc. 6. 15:49
 20/23 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2010. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!