Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes ikerterhes vagyok,...

18 hetes ikerterhes vagyok, tegnapelott varrtak ossze a mehszajamat, azota enyhen barnazok. Gond lehet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,az egy friss varrott seb,nem kell félni a barnázástól, el fog múlni.Ha nincsenek görcseid,keményedéseid akkor minden okés.

Ne aggódj csak külső méhszájat varrtak,nem sértették meg sem a belső méhszájat sem a burkot.

2010. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nyílni kezdtél? Mennyi volt az értéked? Otthon lehetsz? Gondolom szigorú fekvés. És is 18 hetes ikres kismama vagyok, és aggódom én is sokminden miatt, azért érdeklődöm. REmélem nem veszed tolakodásnak.

Egyébként szerintem is normális lehet egy kis barnázás, de én biztosan felhívnám a dokit és megkérdezném.

2010. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltán nem kezdtem nyílni,a dokim mondta,hogy a biztonság kedvéért ő az ikres kismamakat mindig összevarrja,mivel túl nagyra kell majd táguljon a méh és túl nagy lesz a súly...
2010. ápr. 15. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Édrekes. Ilyenről még nem hallottam. Ha nyílt valaki, akkor igen, de így... még ikreseknél sem. Nálunk nem mertült fel, legalábbis még. Pedig puha a külső méhszájam, mondjuk az elejétől, de attól valószínűleg, hogy már szültem. Hát akkor ilyen is van ezek szerint. Remélem már elmúlt a barnázásod!

A másik 18 hetes ikres

2010. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én Erdélyben élek,itt úgy néz ki másként látják jónak a dokik.Amúgy hál` Istennek megszűnt a barnázás,remélem minden rendben lesz.Boldog babavárást nektek és köszi a vélaszokat.
2010. ápr. 16. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!