Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil a macskám az ágyra?

Miért pisil a macskám az ágyra?

Figyelt kérdés
A kb 8 hónapos lány macsekom úgy két hete elkezdett az ágyamra pisilni rendszeresen. Az alomja tisztán van tartva napi kétszer minimum ki van tisztítva, mit tehetek, hogy leszokjon róla?(alom váltással már próbálkoztam nem vált be)
2015. jún. 15. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Mert engeded.


Ki kell zárni, és/vagy ha észreveszed el kell verni onnan, meggátolni hogy odabrunyáljon.


A macska hajlamos néha bepróbálkozni a hülyeséggel, és csak következetességgel és azonnali közbelépéssel lehet eltántorítani.

2015. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Azért pisál az ágyadba, mert beengedted a házba.


Úgy kel neked!! :D Nem sajnállak

2015. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ivartalanítva van? Ha nincs, akkor valószínűleg az megoldaná a gondot.
2015. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Területbirtoklás, ha megint ezt csinálja, leszidni és kirakni a szobából, ha felmegy az ágyra mindig zavard le, vagy spricceld le vízzel.
2015. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első a harmadik és a negyedik válaszolónak köszönöm a tanácsokat. Kedves második tudod egy szobacicát aki icipici kora óta a lakásban él nem nagyon rakhatok ki a kutya mellé. Senkinek nem kértem a sajnálatát, szimplán tanácsot kértem, ha te ezt félre értelmezted nagyon sajnálom.
2015. jún. 15. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
húgyoz te is az ágyadba :D 2 hülye 1 pár :""DDDDDD
2015. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!