Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon a macskám hol van, él-e?

Vajon a macskám hol van, él-e?

Figyelt kérdés
A macskám már három napja eltűnt. A második nap hallottuk nagyon nyávogni. Átmentünk a szomszédba ahová csak ilyen bejáró jár nem lakik nagyon senki. Megnéztünk ott mindent nem volt sehol. Amikor elkezdtük hívogatni egy kis idő múlva elhallgatott. Lehetséges az, hogy valaki direkt megfogta és amikor hívogattuk elvitte a helyszínről?

2015. jún. 15. 20:35
 1/4 anonim válasza:

Szerintem inkább megsérült, vagy beszorult valahova.

Én a helyedben mindent átkutattam volna. Menj vissza sürgősen!!! De szerintem ha meg is találod már nem él :(

2015. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kandúr? Ők eltűnnek időkre... Miénk is nonstop nyávog, bár lehet igaza van az előttem szólónak, h beszorulhatott valahová.
2015. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egy vemhes nősténycica volt, aki elbújt megfialni a csendes szomszédba?
2015. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kandúr, de már meglett. Szomszéd pincében volt. Bár nem értem miért nem jött ki amikor egész nap nyitva volt.
2015. jún. 18. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!