Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet e hallani a vemhes...

Lehet e hallani a vemhes macska hasában a kiscicák hangját?

Figyelt kérdés

Kb 2 és fél hetes terhes a cicám egyik nap furcsa hangokat hallottam a hasából amit még előtte soha az lenne a kérdésem hogy lehetséges hogy a kiscicákat hallottam

köszi a válaszokat


2010. márc. 1. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Amióta az eszemet tudom, mindig volt macskám, tehát pár vemhességet már láttam. De még sosem hallottam a kiscicák hangját az anyacica hasából. Szerintem a szó szoros értelmében vett nyávogást nem hallhatsz, ahogy az embernél sem hallod, ha nyöszörög a baba a mama hasában. De minden olyan jellegű hangot, amit az embereknél hallhatsz és érezhetsz, azt tapasztalhatod a cicádnál is. Fura hangokat pedig hallhatsz bőven, hiszen ahogy nő a cica hasa, úgy a belső szervei is átrendeződnek és hallathatnak szokatlan hangokat.
2010. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hallani nem hallhatod , ellenben kitapinthatod könnyen hogy hol és hogyan fekszenek:)
2010. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve azt a tényt, hogy a hangképzés egyik legfőbb szükséglete a levegő, a méhen belül pedig ebből igen nagy mértékű hiány van, a tüdő tele folyadékkal, így macskahangot BIZTOS, hogy nem hallhattál :)
2010. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen most igy végig gondolva teljesen lehetetlen , de nagyon izgulok ez az első szülésünk köszi a válaszokat
2010. márc. 2. 06:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem a gyereknek is az az első hangja, mikor a tüdő elkezd "működni" a gyerek meg üvölteni. Előtte nem tud hangot kiadni.
2010. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neizgulj, bár én is izgultam az első szülésünknél. :D

mi sok tejfölös túrót adtunk neki. A Calcium miatt:) Adjatok ti is neki ha gondoljátok. :P

2010. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!