Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! A macskám lába eltört (? )

SOS! A macskám lába eltört (? )

Figyelt kérdés
Van egy lassan két éves fiú cicám. Nemrég láttam hogy nem bír a lábára állni és mozgatni egyáltalán. :( Az egyik első lába tört el. Szegényke kínjában nyávog:( alig bír felállni vagy leülni. Ha nem javul pár nap múlva sem akkor hívjuk az állatorvost. Addig mivel tudnám segíteni őt? Borogatás valami krém? Köszönöm aki válaszol!

#állat #macska #krém #állatorvos #borogatás #cica.eltört.töröttláb
2015. jún. 20. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
miért nem most hívod a dokit? :O
2015. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pár nap.MOST vidd orvoshoz,ügyeletre,mert különben nézheted,ahogy keserves kínok között hal meg.Szegény.Neked eltörne a kezed,anyádék azt mondanák,hogy ha mem javul pár nap múlva,akkor visznek dokihoz.Biztos boldog lennél...Nem örömében nyávog szegény.Fáj neki.Most cselekedj!
2015. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A labtoressel nem szabad par napot varni. Ha most szolsz a dokinak, akkor viszonylag konnyeden helyre tudja tenni.

De par nap mulva siman lehet, hogy keso lesz - menthetetlenul vermergezest kaphat, trombozist, csak hogy a legenyhebbeket emlitsem.

De ha nem is halalosan keso, akkor is sokkal nehezebben fog osszeforrni a csont, ha nem rakjak minnel gyorsabban rendbe.

2015. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvost! Most!
2015. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem nyílt a törés. Holnap jön a doki!
2015. jún. 20. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mitől javulna a törés szerinted? Orvoshoz kell vinni, vagy hívni azonnal, mert a cicának komoly fájdalmai vannak! Nem napokat várni!
2015. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyenekkel játszani, hogy "majd pár nap múlva doki, hátha addig csoda történik". Én már átéltem egy lábtörést az egyik cicámmal, azonnal orvoshoz vittük. Három állat kórházat jártunk végig, mivel az első 24 óra a kritikus, utána egyre jobban nő az amputáció esélye. Arról nem is beszélve, hogy más rejtett sérülések is lehetnek rajta. Legközelebb inkább egyből az orvost hívd.
2015. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma törhetett el pár órája vettem észre. Mondtam már hogy holnap jön orvos!!! Ma már úgy sem jönne!
2015. jún. 20. 21:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h javulna a törés! Csak feltételezem a tünetek alapján! Volt már ficama és ugyan ezt csinélta csak nem ennyire hajlott a lába.
2015. jún. 20. 21:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha neked eltörik valamid, akkor a szüleid is várnak pár napot, és krémmel kenegetnek, vagy azonnal kórházba visznek? Csak ezt gondold végig.
2015. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!