Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok-e a volt partnereteknek, hogy terhesek vagytok, ha mindössze 3-4 hetet voltatok együtt? Néhány napja szakított velem, és ma derült ki, hogy az első együttlét hevének mi lett a "következménye".

Figyelt kérdés
Lehúzást nem kérek, azon már túl vagyok... Egyszerű igent vagy nemet ha mondanátok, indokokkal. Köszi!

2013. márc. 2. 00:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

még jó hogy elmondanám,köteles lenne tartási dijat fizetni :D

szerencsétlen emberek,a nagy hévben is kellene a védekezésre gondolni.gratulálok a babához ^^

2013. márc. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Minden esetben joga van tudni róla, övé is a felelősség.. ha meg nem jöttök újra össze, akkor majd szépen fizetheti a gyerektartást, mert ugye egy baba nem 2fillér..
2013. márc. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

elmondanám, bár az első két hozzászólóval ellentétben nem tartanám meg

Te hány éves vagy? N

2013. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
66%
Azonnal mond el, mert ez az ő felelősége is, és erről közösen kell dönteni, hogy megtartjátok-e, vagy sem. ilyenkor eléggé sürget az idő! csak ne félj. ilyenkor nem szabad gyengének lenni. Tudom, ezt könnyű mondani, de nagyon nehéz tenni. Múltkor azt hittük, hogy a barátnőm terhes, és kegyetlenül bepánikoltam. egy éjszaka nem tudtam aludni amíg meg nem jött neki :/ De legközelebb jobban vigyázzatok :) Tudom milyen mikor elkap a hév... :/ Hány éves vagy?
2013. márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Christian Death ***** válasza:
41%
En fiu vagyok, de szerintem el kellene mondanod neki, csak szerintem keves az eselye hogy örülni fog, legjobb lesz a jovodre nezve ha abortusz lesz belole, mert szerintem 90% o nem jon vissza hozzad, jovoben pedig a gyerekes anya meg csak gyerekes apat talalhat maganak, aki tartasdijat fizet a volt felesegenek, megelhetesetekhez pedig ez gondot fog okozni.
2013. márc. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

igen, mindenképpen mondd el! neki is tudnia kell, mi lehet a következménye annak, amit csinál, és most mi lett! felelősséget muszáj lenne vállalnia a tetteiért, neki is. de ha nem is tudja, mi a következménye annak, amit tett, sose fog kicsit elgondolkozni.

F

2013. márc. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát igen védekezni luxus...

Meg is lett az eredménye!

2013. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mindenképp elmondanám, az ő gyereke, rá is tartozik. Még akkor is, ha a végső szó az enyém.


25/N

2013. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Elmondanám én is. Szomorú hogy ebben a helyzetben az abortusz lenne a "legjobb" megoldás. Ha szakított veled akkor valószínűleg egy gyereknek örülne a legkevésbé és egyedül maradnál. Ami nagyon nehéz. Azt hogy hány éves vagy nem tudom. Viszont ha 20 felett vagy akkor megtartanám még akkor is ha az apa nem vállalja. Sőt engem szerintem nem vinne rá a lélek egy abortuszra. De ez majd a te illetve ti döntésetek lesz. Mindenképp mondd el neki! Elvégre nem egyedül hoztad össze a babát.
2013. márc. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

37 vagyok, 1 éve egyedül egy 5 éves kislánnyal.

Az, hogy megtartom, szóba sem jöhet!


És most jöhet a kövezés, hogy ennyi idősen....


1-2 kommentelőnek információul: gyógyszer mellett, kiszállásos módszerrel, gumival, kúp mellett, menstruáció alatt, szoptatás alatt is terherbe lehet esni, mindre van/volt és lesz is példa.

2013. márc. 2. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!