Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja attól ha megette?...

Lehet baja attól ha megette? Egyáltalán lehetséges, hogy megette?

Figyelt kérdés

Egy éjjeli lepke zargatott minket,mint annak a rendje,le lett fújva rovarírtóval. Majd kimúlt. A finnyás szobacicám leosont a lepkéhez, és keserves nyávogásra mentem le hozzá. A halott lepke sehol, a cica nagyon nyalogatja magát...

Soha nem ette meg a bogarakat, a legyeket is megölte majd otthagyta.Lehetséges egyáltalán, hogy megette? Ha megette, lesz tőle baja? (hiszen le volt fújva rovaritóval)

Eszméletlenül szeretem ezt a macskát,nem élném túl ha valami baja lenne...



2015. jún. 28. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha le volt fújva rovarírtóval kicsi ráaz esély, hogy megegye főleg ha nem is szokott rovarokat enni.

A macskák nagyoon érzékenyek a szagokra és a rovarírtós lepkét nem valószínű, hogy megette.

2015. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném,hogy meg ette,de ha mégis nem lessz tôle nagy baja,max kis hasmenése lenne..
2015. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, most sikerült megnyugtatnotok:)

Ment a zöld kezecske.

2015. jún. 28. 23:53
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én ezt az állandó rovarirtózást mindenféle ártalmatlan rovarra, sosem értettem. Simán ki lehet engedni őket, de ha bent is marad, akkor mi van? Ráadásul ha macskája is van az embernek... Rovarirtó és macska (vagy más állat) nem férnek össze. De ha már lefújad, akkor legalább kidobtad volna.
2015. jún. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen rovarirtó, a legtöbb ilyen lefújós emberre sem túl egészséges, a macskák meg extra érzékenyek (máshogy bontja le a májuk a dolgokat, mint az emberé). Pl biokillben te akár pancsolhatnál is, egy macskát meg egy spot-onnyi mennyiség is megölhet. Szóval csatlakozom az utolsóhoz, és reménykedj, hogy a macskád nem ette meg a molylepkét.
2015. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi baja:)
2015. júl. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!