Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ennyire agresszív a...

Miért ennyire agresszív a barátnőm macskája?

Figyelt kérdés
Nem lehet megsimogatni, mert morog, és nagyon agresszív kis kandúr. Azt szeretném tudni, miért ilyen? A barátnőm gondoskodik róla, mindent megkap de nagyon vadóc.
2010. márc. 3. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy fél, vagy csak ilyen a természete
2010. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kivel?

Veled, vagy a gazdival is?

Lehet, hogy fáj valamije.

Ha veled, akkor először várd meg, hogy ő közeledjen, meg kell ismerkednetek.

Nem szeretik még, ha úgy érzik, sarokba vannak szorítva.

Mindig (később is) meg kell hagyni a lehetőséget, hogy arrébb tudjon menni, ha akar.

(az enyém nem engedi, hogy a farkához érjünk. Ezt csak azért írom, mert mindegyiknek lehet rossz emléke, vagy egyszerűen valami bogara, amit nem szeret.)

2010. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi emberek sem vagyunk egyformák. Ő egy ilyen mogorva.Valószínűleg hosszú idő után fog kicsit barátkozni. Nekem volt egy hasonló. Igaz, ő engem nem bántott, de mindenki mással barátságtalan volt.
2010. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenkivel ilyen, és biztos nem beteg, mert volt állatorvosnál.
2010. márc. 3. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapból vadmacsek!!!! Nekünk volt ilyen természetű macskánk. Egy darabig tűrte, hogy simogassuk, egyszercsak elkezdett rugni, vágni, harapni, karmolni, és kiiszkolt még a konyha ablakunk szúnyoghálóján is, pedig nyitva volt a bejárati ajtón.
2010. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye, nem én vagyok az a barátnőd, és nem azért kérdezed, mert a múltkor megharapta a bokádat az a macska, és nem bírtad lerázni???

Az én macskám ugyanis pont ilyen.

Szerintem mindenkire féltékeny, aki nem a gazdija, és aki elvonja a házicseléd figyelmét Őuraságáról.

Hiába ordiítás, hiába próbálja a gazdi levakarni az áldozatról, nem enged.

Megtámadja a tízszer nagyobb kutyát, és ha látogatók jönnek, a macskát be kell zárni a fürdőbe, mert kikarmonja a harisnyákat, a fotel támlájáról ráugrik a vendég fejére, és az asztalról repül a vendég képébe.

Ilyen. Elkapatta a barátnőd, most azt hiszi a macska, neki mindent szabad.

2010. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy te vagy a barátnőm! A cica picinek el lett szerintem rontva, mert mint kiderült barátnőm apja kolbászt adott neki, ha valakit megkarmolt.
2010. márc. 3. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor egyszeru: adj neki tejfolt, ha senkit sem karmol meg. :P Szoval nem agresziv, csak azt gondolja, igy kell viselkednie @_@
2010. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!