Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lányunk a macskánkkal...

A lányunk a macskánkkal alszik. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Szerintem érzi a lányunk szagát és oda szokott feküdni lányom meg nem teszi ki..
2015. júl. 4. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen,hamarosan kismacskáitok lesznek, gratulálok a nagyszülőknek!
2015. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Valóban aggódnivaló, hogy vannak akik szeretik is az állatukat, nemcsak tartsák. Én mindig minden állatommal együtt aludtam. Semmi bajom nem lett tőlük.
2015. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is a macskával alszom, minden este becipelem az ágyba, mint egy plüssmacskát, ő meg hagyja magát, még élvezi is, mert jó természetű kis jószág. Nagyon jó altató. Miért lenne ez baj? Áruld már el! 30/N
2015. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Aggódni, emiatt? Nem hiszem...:)

Régebben én is a macskával aludtam, sőt tulajdonképpen amit csak lehetett azt a macskával csináltam. Reggelente ő keltett engem :) Szeretik egymást, ez van. Mondjuk annyira nem célszerű, legalábbis nekem elég sokat kellett takarítanom utána mert minden tiszta macskaszőr volt. Ha most lenne egy cicám már nem feltétlenül csinálnék ilyet, dehogynem mert úgysem bírnám ki:) de azért inkább lenne egy saját kis helye vagy terítenék egy plédet a cica alá, hogy ne az ágyamon feküdjön.

2015. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Adam_Hack ***** válasza:
90%
Attól függ. Az Ember-macska hibridek kiszámíthatatlanok, ha majd a lányod megszüli őket, (valószínűleg sok lesz, mert a macska rendkívül szapora kistestű ragadozó)akkor a biztonság kedvéért tedd be őket ketrecbe. Ha valami oknál fogva mégis elszabadulnak, azonnal telefonálj a CIA-nak!!
2015. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

Én aggódnék a helyedben.

Hiszen csak egyet fordul, és agyonnyomja szegény állatot.

2015. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha az allergén tulajdonságára gondolsz, akkor nem kell aggódnod, sőt örülhetsz. Ha eddig nem volt baja tőle, akkor már nem is lesz, mert az immunrendszere sikeresen felismerte, megbirkózott vele, és ezentúl nem lesz vele problémája. Legtöbb gyerek aki allergiás erre meg arra, a széltől is óvva van, és csodálkoznak, hogy folyton beteg, ami nem csoda, hisz nem kap az immunrendszere semmiféle olyan külső ingert ,amiért meg kéne dolgozni. aztán ha hirtelen találkozik egy macska lakta idegen helyen, megy a jajveszékelés, mert a gyerek szervezete túl aktívan reagál az ismeretlenre.

Én minimálisan egyébként kicsit tüsszögök tőle néha, de nem problémázok rajta, sokkal többet ad nekem annál amikor ott fekszik velem, mint az, hogy néha meg kell törölnöm az orromat.

2015. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is a macskámmal alszom, eddig nem gondoltam, hogy ez gond lenne, bár ezután sem fogom. :)
2015. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
97%
Kérdező, nagyon sokan alszanak itt írogatók közül a macskájukkal:-)))
2015. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Érdekesen megy itt a lepontozás....
2015. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!